neagent

Все статьи и обзоры

fotoСравнение плазменных и жидкокристаллических телевизоров

С каждым годом техника претерпевает изменения. Касаются эти усовершенствования абсолютно всех технических решений. Также, и в сфере телевизионных приборов расширяется функционал, качество изображения, дизайн и т.д.

fotoРазновидности тротуарной плитки от компании Ок Плитка

Тротуарная плитка является современным материалом для уличного покрытия. Она выполняется из разных материалов.Она создается из цемента с песком, щебнем, водой, химическими добавками и красителями. Также тротуарная плитка бывает клинкерной, резиновой, полимерно-песчаной и гранитной.

fotoГде можно использовать алмазную резку бетона?

В строительных работах все большую популярность набирает алмазная резка бетона. Успех технологии обеспечивает безупречная работа, которая ни у кого не вызывает сомнения, в силу своей практичности.

fotoСвітильники стельові, різноманітність їх видів для використання в дизайні інтер'єру

Освітлювальні прилади супроводжують нас протягом усього дня. При його виборі в квартиру або будинок, потрібно визначити яким вимогам він повинен відповідати. Якщо у вас високі стелі і немає потреби, візуально збільшувати висоту приміщення, то вам тоді підійдуть стельові світильники.

fotoСпостереження через Інтернет - віддалене відеоспостереження для вашого будинку

Для чого потрібно віддалене спостереження? Всякий раз, коли ми їдемо на роботу, відпочивати у відпустку на море або на дачу, ми залишаємо своє житло без нагляду. Але сьогодні ми можемо знати напевно не просто знати, а й бачити і чути все, що відбувається вдома на екрані мобільного телефону.

fotoПолістиролбетон. Новий час, нові можливості!

Активний розвиток будівництва, як галузі, сьогодні вельми вражає. Постійне впровадження найпередовіших технологій привносить у виробництво нові види матеріалів, що відрізняються високою якістю, а що найголовніше своєї недорогий вартістю.

fotoЗастосування металоконструкцій

В наші дні застосування металоконструкцій при будівництві - звичайне явище. Адже несучі каркаси будівель і споруд як житлових, так і промислових, великопрогонові покриття, обшивки стінових і покрівельних панелей - це все металоконструкції.

fotoШпалери, фотошпалери, оздоблювальні матеріали для ваших стін

Для того, щоб ремонт квартири радував Вас протягом довгих років, варто звернути увагу на фото модних оздоблень. На сьогодні існуємо маса всіляких матеріалів, які допоможуть Вам вибрати саме ту обробку, про яку Ви завжди мріяли.

fotoЛакировка паркета: что нужно знать?

Обычно лакировка паркета завершает ремонт деревянного пола в помещении. Помимо декоративной функции, финишное средство защищает покрытие. Нанесению состава предшествует шлифовка.

fotoСмарт тв приставки и операционные системы для них

В наши дни практически все smart tv box, как и smart tv телевизоры базируются на самой популярной мобильной платформе – Android. Простота в управлении, качественная адаптированность под большинство существующих устройств – делает ее одни из самых лучших решений.