photo

Як вибрати габіони

Габіони (від італійської gabbione означає великий кошик) – це огороджувальна конструкція з міцної металевої сітки, заповнена камінцями. Габіони забезпечують непогану шумоізоляцію, вони стійкі до гідростатичних навантажень, низьких температур та води.

photo

Види ламелей

Основа ліжка – це каркас який тримає матрац та правильно розподіляє вагу вашого тіла, коли ви сідаєте на нього чи лежите. Ламелі для ліжок можуть бути різними: зі спинкою, з узголів'ям, з оббивкою та з чохлом, а за формою бувають прямі та вигнуті.

photo

Особливості робочого взуття

Для будівельних робіт, на підприємстві, у медичних закладах, харчових заводах і ще багато-багато інших сферах працівники вдягають робоче взуття. Взуття повинно повністю закривати ноги, аби захищати від зовнішніх факторів.

photo

Які бувають види дизайну інтер'єру

Класичний стиль – багатий, Ар-Деко – гламурний, еклектика – це різноманітний стиль, модерн – сучасний, а скандинавський для більшості сучасних людей – найкращий.

photo

Як вибрати садові гойдалки

Якщо ви проживаєте в заміському будинку з присадибною ділянкою або є власником дачі, то обов'язково приділіть увагу благоустрою території. Так і має бути, адже після повсякденних справ хочеться відпочити в комфорті на свіжому повітрі і садові гойдалки чудово для цього підходять!

photo

Як облаштувати офіс

Правильно люди вважають, що незалежно ні від чого, офіс – це візитка компанії. До офісу ходять клієнти, робітники, партнери і навіть конкуренти. То як облаштувати офіс?

photo

Бажаєте оновити дизайн інтер'єру?

Якщо настав час подумати про дизайн вашої оселі, то тут постає важливе питання: а який стиль для цього вибрати? В цій статті ми розповімо про основні стилі дизайну інтер’єра.

photo

Чим краща подобова оренда від готелей?

Коли ви збираєтеся орендувати квартиру ви вказуєте власникам час вашого проживання, тобто дні, і чим на довше ви вирішуєте заселитись у квартиру, тим більше буде вам за це знижка.

photo

Плюси оренди гідромолота

Оренда гідромолота – популярна послуга навісного обладнання для екскаватора, потрібність якого пояснюється універсальністю дій. Обладнання надійне, має міцну конструкцію та високу руйнівну здатність.

photo

Дерев’яна вагонка

Вагонка – це ряди дощок для обшивання стін з гребнем та пазом. Сфера для застосування цього матеріалу дуже широка. Окрім обшивки приватного житла, лазень, саун та дачних будівель вагонку також використовують для інтер’єру кафе, ресторанів та оздоблення розважальних закладів.

Сторінка 2 з 26

prev 1
2
3
...
26 next