photo

Квартири в новобудовах Києва

Новобудови Києва - це сучасні технології будівництва, розвинена інфраструктура, і безперечно вигідне вкладання ваших коштів.

photo

Сайдинг Royal Canada

Сьогодні сайдинг стає все більш розповсюдженим та популярним матеріалом обкладки стін різноманітних будівель, таких як заміські будинки, різноманітні будівлі промислового призначення. Висока популярність даного матеріала викликана в першу чергу його хорошими характеристиками.

photo

Гіпсова ліпнина від компанії "VIP-STILE"

Компанія "VIP-STILE" пропонує: -Вироби з гіпсу за вигідною ціною. Ми пропонуємо більше 2000 серійних елементів ліпного декору. Зорієнтуватися у величезному асортименті вам допоможуть консультанти: підберуть відповідні зразки в залах нашої майстерні...

photo

Ламіновані двері проти шпонованих дверей

Шпоновані і ламіновані міжкімнатні двері займають тверді позиції серед виробників дверей. Але треба знати, які саме недоліки є у ламінованих та шпонованих дверей

photo

Людська дурість не має меж!

Обережність та упередженість допоможуть уникнути афер у сфері нерухомості. Орендуйте квартири з розумом!

photo

Сотовий полікарбонат - як розрізнити підробки та оригінал

Останнім часом з'явилося дуже багато не якісного стільникового полікарбонату. Причини цього цілком очевидні: максимально знизити вартість листа, конкурентна боротьба виробників і продавців.

photo

Садова техніка в Житомирі та Бердичеві

Для власників садиб є чудові помічники, а саме садова техніка. Виробники обладнання подбали спеціально сконструювали чудову техніку, що полегшує тяжкий труд.

photo

Теплові насоси для нагріву води в басейнах

В нашій короткій статті оглянемо використання теплових насосів для підігріву води у басейнах заміських будівель.

photo

На що звертати увагу при виборі матраца?

Оздоблюючи спальну кімнату, багато людей задають собі питання про те, як правильно вибрати матрац. Річ, яка на перший погляд здається елементарною, може стати неабиякою проблемою.

photo

Мотоблок та універсальність його застосування

Мотоблок – це малогабаритний трактор, що відрізняється від самого трактора своєю компактністю та функціями для обробки ґрунту, скошування трави, очищення снігу, оранки...

Сторінка 26 з 26

prev 1
...
24 25
26