photo

Гідроізоляція для резервуарів: особливості та правила вибору

Рекомендується віддавати перевагу методу обклеювання варіантів, що вимагають гідроізоляції зовні резервуара та обмазувальним, коли йдеться про внутрішню обробку.

photo

Купляйте якісну брендову сантехніку в SantehBoss

Починаючи ремонт свого житла, ми першим ділом плануємо витрати. Складається кошторис, в якому прораховуються витрати на закупівлю різноманітних матеріалів та обладнання.

photo

Найкращі трактори в Україні

Для кожного фермера, який хоче купити трактор стоїть багато питань при виборі, оскільки це серйозна покупка. Серед величезної різноманітності вибору на ринку варто особливо відзначити трактори BASAK та YTO.

photo

Яку обрати паркетну дошку в інтер’єрі: для затишку та гармонії

Для яких приміщень у домі чи квартирі підходить паркетна дошка. Вибір селекції матеріалу.

photo

Водостійка фанера, поради щодо вибору

Дерев'яна фанера – дуже корисний матеріал, за допомогою якого можна виготовляти меблі, обшивати стіни та робити ще багато іншого. У цій статті ви дізнаєтесь, як вибрати вологостійку фанеру.

photo

Буріння свердловини, що треба про це знати

Аби замовити свердловину на ділянці, треба багато з чим ознайомитися. І тут у вас може постати питання: нащо, коли є фахівці, які можуть усе пояснити? А для того, що коли ви будете розмовляти з робітниками, вам потрібно бути в курсі усіх подій, що та як буде робитись, які можуть виникнути проблеми т

photo

Кутова шліфмашина - один з найкорисніших електроінструментів для дому

Кутова шліфмашина або болгарка, як її називають в народі, є одним з найуніверсальніших електроінструментів, що можуть бути в побутовому користуванні. В уявленні багатьох недосвідчених користувачів з її допомогою можна лише різати метал

photo

Штукатурка баранець в інтернет-магазині Akvilon

В Україні ці типи штукатурок відомі покупцям та будівельникам ще під назвою «баранчик», або ж на російський манер – «барашек». Баранець – це декоративні штукатурки, що використовуються на фінішному етапі зовнішніх фасадних робіт.

photo

Виготовлення деталей з металу за кресленнями на замовлення

Деталі за кресленнями завжди потрібні у будівництві та ремонті. Буває для роботи достатньо й стандартних наборів деталей, які можна купити в будь якому простому магазині, але також буває, що вони не підходять – тому потрібно робити нестандартні вироби за кресленнями на замовлення.

photo

З чого складається ціна на ліфт

Користуватися ліфтами дуже зручно, коли Ви живете у багатоповерховому будинку, перебуваєте у великому готелі або працюєте у торговому центрі. Також ліфти дуже потрібні стареньким, людям з інвалідністю та маленьким дітям, тож це добре - мати ліфт.

Сторінка 3 з 25

prev 1 2
3
4
...
25 next