photo

Замовити розкрутку сайтів в компанії «Site Ok» — 5 видів робіт над просуванням сайту

Кожен власник інтернет-магазину, або будь-якого іншого комерційного сайту, повинен займатися популяризацією свого ресурсу. Якщо підприємець с самого початку ігнорує свій сайт, через якийсь час його буде складно просувати в мережі.

photo

Якісний спецодяг для будівельників

Основне завдання спецодягу – захист будівельників від різних шкідливих умов, в яких їм щодня доводиться працювати. Кожен директор компанії зобов'язаний забезпечувати своїх працівників спецодягом. Важливо, щоб він був міцним та захищав від холоду взимку, а влітку – від спеки.

photo

Як вибрати паркет?

Досить давно відомо таке покриття для підлоги, як паркет, яке все ще утримує перше місце на ринку покриттів, і здавати його зовсім не збирається.

photo

Підлогові покриття - їх типи та переваги

Якщо власник житла витратив багато зусиль і часу, щоб укласти нові гарні підлоги, то він намагатиметься вберегти їх від пошкоджень або просто покращити їх зовнішній вигляд.

photo

Електрика на дачі своїми руками: джерела, способи прокладання, стабілізатори напруги

На підприємствах та заводах для обслуговування систем електропостачання залучають фахівців найвищого класу, при цьому завдання перед ними стоять неймовірно складні, що потребують високоточного обладнання.

photo

Встановлення камінів у квартирі

Більшість людей після трудових буднів бажають при поверненні до своєї квартири мати можливість посидіти в теплому кріслі біля каміна, що горить, насолоджуючись домашнім затишком, навіть якщо йдеться про квартиру в сучасному мегаполісі.

photo

Ремонт у квартирі, види та етапи ремонтних робіт

Ремонт квартир зазвичай заведено розділяти на кілька видів. Найбільш популярні з них – це капітальний та косметичний. Існує така думка, що косметичний ремонт - це досить дешевий вид робіт, а ось капітальний - обходиться дорого.

photo

Гідроізоляція рідкої гуми покрівлі (даху), антикорозійне покриття, пароізоляція стін

Ще зовсім недавно було, здавалося б, нездійсненною мрією будь-якого будівельника таке гідроізоляційне покриття, яке легко наносилося на будь-які поверхні з кутами, нерівностями, складним рельєфом, щоб це покриття не мало швів і при цьому міцно трималося.

photo

Морська тематика у дизайні кімнат

Мабуть, не знайдеться людини, яка не любила б море – прекрасну, чарівну і непередбачувану стихію, що притягує себе як магніт своєю красою і мінливістю.

photo

Плитка для облицювання ванної кімнати

Керамічна плитка в основному використовується для обробки стін. Плитка кахельна вологостійка, дуже зносостійка, довговічна і є екологічно чистим матеріалом.

Сторінка 3 з 22

prev 1 2
3
4
...
22 next