neagent

Все статьи и обзоры

fotoКровати для сна - как правильно подобрать комфортную модель для маленькой спальни

От качества сна и отдыха прямым образом зависят наши здоровье, самочувствие и настроение. Из этого следует вывод: экономия на спальных принадлежностях неуместна. Тем более, если речь идет о столь важном предмете спальной зоны как кровать.

fotoСистема електронного документообігу для вашого бізнесу

Сьогодні 100% документів в офісі створюють в електронному вигляді, але до сих пір понад 80% з них роздруковуються (для ознайомлення, подальшого узгодження, запуску в роботу). Хіба може такий підхід бути ефективним?

fotoВыбираем ворота для гаража

Гаражные ворота являются фактором надежности, позволяющих владельцу автомобиля не беспокоиться о сохранности транспортного средства. В зависимости от своих конструктивных особенностей и внешнего вида гаражные ворота различаются на несколько видов.

fotoЩо потрібно враховувати, вибираючи шпалери?

Як правило, при виборі шпалер, ми беремо за основу свої власні смаки і не сильно замислюємося про те, наскільки обрані нами шпалери для стін підійдуть для нашої кімнати, і наскільки відповідають шпалери, які ви вибрали, інтер'єру кімнати.

fotoПоради з оренди квартир і комерційної нерухомості

Добре бути господарем і мати свою частку грошової вигоди! Однак в орендодавця є багато обов'язків, які ви повинні взяти на себе і виконувати ефективно. Бути господарем це не означає тільки зібрати гроші - у вас також є відповідальність орендодавця щодо ремонту, і ці правила повинні бути дотримані.

fotoВиди конструкцій упаковки

Пакування для різного типу харчової та нехарчової продукції розрізняється по виду, формі і типу збірки. Існують два основних види конструкцій пакування: спаковування з клейкою, виготовлення якої відбувається з використанням різних клейових складів, і така, яка виробляється без використання клею.

fotoЩо вигідніше - квартира в розстрочку або в кредит?

Роблячи вибір між різними програмами покупки житла, варто прочитати цю статтю, щоб вибрати оптимальний варіант. Про кредитну політику банків.

fotoЯк вибрати тротуарну плитку

Для дачної ділянки, заміського будинку найкраще використовувати сучасну піщану плитку (суміші цемент і пісок). Це актуально, дешево, сучасно, красиво і комфортно. А якщо вашим вибором є тротуарна плитка...

fotoОцінка комерційної нерухомості

При купівлі комерційної нерухомості важливо враховувати безліч факторів, що впливають на ціну для подальших дивідендів від вкладених коштів.

fotoСистема безпеки - надійний спосіб захистити себе

Одним з найбільш важливих і відповідальних етапів у створенні комплексної системи безпеки є етап проектування системи безпеки.