neagent

Все статьи и обзоры

fotoМонтаж систем безпеки в нічному клубі

Монтаж систем безпеки вкрай необхідний. Будь-яке суспільне заклад має забезпечити своїм відвідувачам необхідний рівень захисту від пожежі.

fotoКупівля квартир в старому фонді під реставрацію

Сьогодні не так багато тих, хто цінує таку дорогущую старовину. Старий фонд частіше потрібен тим, хто потребує недорогий квартирі в центрі міста.

fotoПродаж і оренда квартир в Києві - старий фонд на вагу золота

Ринок оренди «елітного» житла є постійним - такою властивістю володіє товар, розрахований на вузьку аудиторію споживачів. Ріелтори порівнюють елітні квартири з антикваріатом.

fotoВнутрішнє оздоблення будинку, квартири, дачі

Внутрішнє оздоблення будинку, квартири, дачі, інших приміщень і їх підлог, стін, стель, складається з двох видів обробки: так званої попередньої (проводяться чорнові роботи) і фінішної (робиться під чистове оздоблення).

fotoЯк встановити КНС?

При впорядкуванні будь порівняно великої території обов'язково постає питання створення ефективного водовідведення. Вирішити його можна, встановивши на ділянці каналізаційну насосну станцію (КНС).

fotoЗакономірності архітектурної композиції

Різноманітні складні вимоги, що пред'являються до архітектурних споруд, іноді приходять в протиріччя один з одним. Завдання композиції - примирити ці протиріччя. Це означає, що один і той же будова може бути спроектовано різними композиційними прийомами.

fotoГаражні ворота - секційні ворота

Побудувавши стіни гаража, ви обов'язково повинні будете закрити гаражний отвір. Звичайно ж, можна звернутися до свого приятеля зі зварювальним апаратом, який за недовгий час змайструє гаражні ворота. Але наскільки хороша буде робота такого "спеціаліста"?

fotoПоклейка обоев – важные нюансы

Многие собственники квартир клеят обои самостоятельно. Но не всегда эти работы можно выполнить идеально. Поэтому если хотите, чтобы стены выглядели шикарно, а деньги на ремонт были потрачены не зря, лучше пригласить мастера, который быстро и качественно выполнит эту работу.

fotoОфіси: вік комерційної нерухомості

Багато офісних будівель, особливо якщо вони розміщені в центрі міста, можуть мати дуже навіть тривалий термін життя. Ви можете спостерігати це на прикладі Києва і багатьох інших європейських міст. Мінімальний життєвий цикл у таких об'єктів комерційної нерухомості може досягати 100 років.

fotoПереваги іспанської нерухомості

Найпопулярнішою нерухомістю є житло в курортних зонах: Коста Брава, Коста Бланка, Коста дель Соль і ін. Будівлі в таких районах - це найкраща інвестиція. Її вартість завжди приємно дивує людей, які знайомі з розцінками на нерухомість в інших розвинених європейських країнах.