neagent

Все статьи и обзоры

fotoКупівля нерухомості в Туреччині

Якщо у вас є мрія мати власне житло ближче до моря, то Туреччина це ідеальне місце. На сьогодні турецька нерухомість - це найкраще співвідношення ціни і якості. В Туреччині 300 днів на рік прекрасна погода, чисті пляжі, тепле море, неповторний колорит, гостинні місцеві жителі.

foto5 советов по защите пустующего дома

Возможно, хозяин переезжает или проходит капитальный ремонт. Какой бы ни была причина, важно помнить о защите покидаемого жилья. Пустой дом — идеальная мишень для воровства и вандализма.

fotoКласифікація торгових центрів України

Хочете здійснити операцію з купівлі, продажу або довгострокову оренду торгової нерухомості і забезпечити при цьому собі максимальний ступінь захисту від можливих від ризиків? На цій сторінці ви зможете дізнатися, яка схема розрахунків є найбезпечнішою.

fotoОсновні причини руйнування кам'яного фасаду

Фасад будь-якої будівлі є визначальним елементом стилю і архітектури будь-якого міської будови або заміського будинку. Але, крім усього, він є і зразком архітектурного мистецтва певного періоду часу. Адже саме він зустрічає людину своєю красою і розповідає про мешканців цього будинку.

fotoНерухомість в Калабрії

Італія - чудова країна, де із задоволенням щорічно відпочивають мільйони туристів. Для їх потреб в регіоні Калабрія на півдні Італії розташована величезна кількість готелів та інших об'єктів нерухомості.

fotoЧи можливий недорогий та якісний ремонт

Багато людей, які мріють про якісний ремонт квартири або офісу, не можуть собі цього дозволити, тому що грошей доведеться «викласти» чимало. Сучасні матеріали дійсно дорогі і їх якість, як правило, залежить від ціни. Крім того, багато людей хочуть зробити ремонт самостійно і сподіваються таким чином

fotoКакие недостатки имеет газобетон

В современном как частном, так и высотном строительстве газобетон является очень популярным строительным материалом. Материал имеет больший размер, чем кирпич, но в то же время обладает небольшим весом. Блок удобно переносить и использовать.

fotoРазновидности алюминиевых листов

Алюминиевые листы характеризуется хорошей пластичностью, высокими свойствами, долговечностью. Они устойчивые к перепадам температуры, не деформируются даже под негативным действием окружающей среды. Часто отмечают простоту их монтажа, хорошие пластичные свойства, функциональность.

fotoПереваги мотоблоків Кентавр

Мотоблоки Кентавр (Kentavr) виробництва Китай є абсолютним аналогом мотоблоків "Зірка". Головна відмінність (воно ж - основна перевага) - приємна ціна, що дозволяє купити його широкому прошарку населення. Проблем із запасними частинами до даних мотоблоків на сьогоднішній день не існує.

fotoТоргівельне обладнання для магазинів тканин

Світ тканин - це завжди колір, фактура, малюнок. Продаж тканин, як і будь-якого іншого товару теж має свої особливості. Відрізи тканин, рулони повинні бути зручно і красиво розміщені і впорядковані для того, щоб їх можна було з легкістю знайти і зручно відміряти.