Статьи про электрику, освещение

Електротехнічна продукція

солнечные батареи

Електротехнічна продукція слугує для забезпечення електроенергією підприємств, житлових будинків та безлічі інших закладів. Пристрої в своїй сукупності передають та розподіляють енергію між приймачами. Трансформаторна станція може знаходитися безпосередньо на території користувача електричної енергії або бути її носієм та передавати енергію ближнім об'єктам.

Наразі альтернативна енергетика все більше використовується в усьому світі. Різноманітне обладнання для створенню та використанню енергії в будинках різного призначення знаходиться в продажі і його може придбати кожний бажаючий. Спеціалізований магазин чи сайт prel.prom.ua представить повну інформацію по альтернативним пристроям та їх складовим і майбутній користувач зможе придбати необхідне.

Альтернативна енергетика – це можливість використовувати унікальну енергію, яка вартує набагато нижче та не приносить шкоди навколишньому середовищу. В цьому випадку сонце, вода та земля є джерелом абсолютно природної енергії. 34.239.160.86

Види існуючої альтернативної енергетики

  • Cонячні електростанції. Промені сонця перетворюються на електричну енергію через сонячні батареї (фотоелементи, які мають здатність проводити сонячне проміння). Це нескінченне джерело, яке гарантує забезпечення енергії і літом, і взимку.
  • Вітроенергетичні станції. Енергія вітру відновлюється не постійно і залежить від сонця. Повітряні маси приводять в рух вітрогенератори і таким чином видобувається енергія.
  • Геотермальні станції. Теплова та електроенергія видобувається з надр землі та є невичерпним джерелом в незалежності від пори року.
  • Біопаливо. Використовуються наземні рослини та водорості, продукти життєдіяльності тварин, деревина. Вони не забруднюють екологію, але щоб забезпечити виробництво енергії, їх потрібно величезну кількість.

Сонячні батареї – це економія значної частини бюджету. З кожним роком вони набувають популярності, а отже – доступнішими. Ціни на традиційну електроенергію поступово зростають, отже встановивши сонячні батареї користувач не буде залежним від держави та заощадить свої кошти.

Дата добавления статьи:

 
 

Комментарии:

15 августа 2019 г.

После прочтения даже мне тема стала интересна.


Ещё статьи из этой рубрики:

dfccee88892fab7354f9209e0def5872_solnechnaya-elektrostanciya.jpg

Солнечная энергия - быстрый возврат инвестиций

Собственные солнечные электростанции гарантируют предприятиям энергетическую независимость, помогают снизить затраты и даже улучшить их имидж.

5cc2550cae2a12e31d7cc08c5fa48962_kompyutery-bu.jpg

Что важно учитывать при выборе из компьютеров бу

Выбирать бу варианты стоит только европейского или американского производства. В европейских странах техника практически никогда не списывается по причине поломок. В большинстве случаев, на «вторичный рынок» отправляются модели, которые морально устарели по современным меркам.

ae0375f46b98c7efe560853db72aa9ea_monitor-bu.jpg

Мониторы бу. Особенности и критерии удачного выбора

Выбор монитора для ПК всегда привязан к конкретным характеристикам компьютера и вашим бюджетом. Даже при небольших финансовых возможностях можно подобрать удачный вариант, обеспечить комфортную работу или отдых.

4f9eaacd103053f4f9d72a42ac9f4ffe_1.png

Сечение стальной полосы для заземления

Если заземлитель спроектирован плохо и коэффициенты заземлителей малы, то вы просто закапываете железо в землю, которое не будет работать. Поэтому важно рассчитать шаговое напряжение и напряжение прикосновения.

9e9f28d84cbf8da9d6665001f151ca8c_lyustra.jpg

Какую лучше купить люстру

Освещение в доме играет огромную роль, ведь от него будет зависеть комфорт в темное время суток и общий интерьер комнаты. Перед тем как приобрести люстру, определитесь, какого размера она должна быть, в каком стиле выполнена, а также сколько света должна давать.