photo

Що вигідніше - квартира в розстрочку або в кредит?

Роблячи вибір між різними програмами покупки житла, варто прочитати цю статтю, щоб вибрати оптимальний варіант. Про кредитну політику банків.

photo

Купівля готових котеджів

Витрати за часом і силам, витраченим на будівництво, перестали виправдовувати себе. Найбільш вигідним варіантом стала з'являтися покупка котеджу, готового під ключ.

photo

Який порядок об'єднання земельних ділянок

Поскольку порядок объединения земельных участков предусматривает исключение из кадастрового учета двух, ранее существовавших наделов, то новый, вновь образованный надел получает новый кадастровый номе

photo

Класифікація торгових центрів України

Хочете здійснити операцію з купівлі, продажу або довгострокову оренду торгової нерухомості і забезпечити при цьому собі максимальний ступінь захисту від можливих від ризиків? На цій сторінці ви зможете дізнатися, яка схема розрахунків є найбезпечнішою.

photo

Людська дурість не має меж!

Обережність та упередженість допоможуть уникнути афер у сфері нерухомості. Орендуйте квартири з розумом!

photo

Комерційна нерухомість в ЖК Paradise Avenue

Комерційна нерухомість просто визначається як будь-яка власність, що належить для отримання доходу. Це може бути що завгодно, в тому числі: ресторани, магазини, склади. Розглянемо всю нерухомість Парадайз Авеню.

photo

Квартири подобово, де і як найкраще зняти квартиру в оренду

Квартири подобово є хорошою альтернативою готелям. Шукаючи подобову квартиру в Івано-Франківську варто звернути увагу на декілька моментів.

photo

Послуги адвоката у Львові

В сучасній Україні, зокрема у Львові, придбання, обмін або продаж нерухомості складний поетапний процес. Враховуючи те, що існує багато шахраїв, які, нажаль, найбільше наживаються на купівлі-продажі майна. Зважаючи на це, дуже важливо вчасно звернутися до вправного фахівця – юриста, який допомож

photo

Квартири в новобудовах Києва

Новобудови Києва - це сучасні технології будівництва, розвинена інфраструктура, і безперечно вигідне вкладання ваших коштів.

photo

Regus - зручна оренда офісу

Потреба у приміщенні для проведення своєї діяльности може виникнути і у фізичних, і у юридичних осіб. В таких випадках дуже доречною і актуальною є оренда офісу.

Сторінка 1 з 138

1
2 3
...
138 next