photo

Київська будівельна компанія – обирайте найкращих!

Власне житло – одна з найголовніших потреб сучасної людини. Тому, нема нічого дивного в тому, що будівельна галузь розвивається і працює вдень і вночі. «Київська будівельна компанія».

photo

Придбання квартири у Львові

Нерухомість у Львові сьогодні користується особливим попитом, адже це містечко вважається одним із найсприятливіших місць для проживання в Україні. Існує багато способів пошуку оптимальних варіантів для придбання житла...

photo

Особливості операцій з нерухомістю

Який би тип нерухомості не виступав об’єктом купівлі чи продажу, нічний клуб чи звичайна квартира, процедура оформлення угоди буде досить тривалою. Особливості операцій з нерухомістю України.

photo

Купівля та продаж квартир в Києві

Багато хто помилково вважає, що однокімнатні квартири - це дешеве житло економ-класу. Але це не так. Сьогодні на ринку продаються невеликі квартири бізнес-класу або еліт-класу.

photo

Купівля, продаж нерухомості у Львові

Фактори, які впливають на купівлю житла у Львові. Допомога в купівлі чи продажу нерухомості. Саме з приводу купівлі чи продажу нерухомості у Львові ми і поговоримо в даній статті.

photo

Купівля та продаж житла у Львові

Якщо ви не уявляєте своє життя без Львову, то ви можете придбати у місті або передмісті нерухомість, щоб завжди бути поряд з місцем вашої мрії.

photo

Житловий комплекс "Львівський" біля Києва

На сьогоднішній день у Києві склалася ситуація, коли ціни на квартири поблизу центральної частини міста є надзвичайно високими. Але є тихий і комфортний житловий комплекс "Львівський" біля Києва.

photo

Надійне страхування майна та життя

Страхування допоможе зберегти ваші гроші в майбутньому, бо у разі неприємної ситуації вам будуть виплачені страхові виплати. Ціни на лікування зазвичай високі, а тому часто буває таке, що грошей на лікування у разі нещасного випадку не вистачає.

photo

Розвиток будівельної галузі. Чого чекати далі?

За статистичними даними продаж квартир в місті Чернівці більш активно відбувається в бюджетному сегменті, в той же час квартири в елітних новобудовах купують зараз набагато рідше.

photo

Продаж квартир у Львові

Львів це, не тільки дуже красиве місто, але й старовинне зі своєю бога тою історію. Напевно кожен українець хоч раз мріяв побувати в цьому місти, чи вже побував и назавжди закохався в нього.

Сторінка 2 з 138

prev 1
2
3
...
138 next