photo

Київська будівельна компанія – обирайте найкращих!

Власне житло – одна з найголовніших потреб сучасної людини. Тому, нема нічого дивного в тому, що будівельна галузь розвивається і працює вдень і вночі. «Київська будівельна компанія».

photo

Придбання квартири у Львові

Нерухомість у Львові сьогодні користується особливим попитом, адже це містечко вважається одним із найсприятливіших місць для проживання в Україні. Існує багато способів пошуку оптимальних варіантів для придбання житла...

photo

Особливості операцій з нерухомістю

Який би тип нерухомості не виступав об’єктом купівлі чи продажу, нічний клуб чи звичайна квартира, процедура оформлення угоди буде досить тривалою. Особливості операцій з нерухомістю України.

photo

Купівля, продаж нерухомості у Львові

Фактори, які впливають на купівлю житла у Львові. Допомога в купівлі чи продажу нерухомості. Саме з приводу купівлі чи продажу нерухомості у Львові ми і поговоримо в даній статті.

photo

Купівля та продаж житла у Львові

Якщо ви не уявляєте своє життя без Львову, то ви можете придбати у місті або передмісті нерухомість, щоб завжди бути поряд з місцем вашої мрії.

photo

Житловий комплекс "Львівський" біля Києва

На сьогоднішній день у Києві склалася ситуація, коли ціни на квартири поблизу центральної частини міста є надзвичайно високими. Але є тихий і комфортний житловий комплекс "Львівський" біля Києва.

photo

Надійне страхування майна та життя

Страхування допоможе зберегти ваші гроші в майбутньому, бо у разі неприємної ситуації вам будуть виплачені страхові виплати. Ціни на лікування зазвичай високі, а тому часто буває таке, що грошей на лікування у разі нещасного випадку не вистачає.

photo

Розвиток будівельної галузі. Чого чекати далі?

За статистичними даними продаж квартир в місті Чернівці більш активно відбувається в бюджетному сегменті, в той же час квартири в елітних новобудовах купують зараз набагато рідше.

photo

Продаж квартир у Львові

Львів це, не тільки дуже красиве місто, але й старовинне зі своєю бога тою історію. Напевно кожен українець хоч раз мріяв побувати в цьому місти, чи вже побував и назавжди закохався в нього.

photo

Квартири у панельних будинках

Квартири у панельних будинках посідають перше місце на ринку нерухомості за своєю доступністю. Однак житло такого типу має свої особливості, які варто врахувати, якщо ви розглядаєте його як варіант для свого помешкання.

Сторінка 2 з 138

prev 1
2
3
...
138 next