photo

Квартири у панельних будинках

Квартири у панельних будинках посідають перше місце на ринку нерухомості за своєю доступністю. Однак житло такого типу має свої особливості, які варто врахувати, якщо ви розглядаєте його як варіант для свого помешкання.

photo

Оренда, купівля й продаж нерухомості в Чернівцях

Орендарю варто знати, що основними умовами договору оренди, а також параметрами при пошуках майбутнього орендованого приміщення є розмір орендованої площі та розмір орендної плати. Розмір площі орендованого приміщення застосовується при розрахунку орендної плати.

photo

«Протокол» надає громадянам швидку юридичну допомогу

Складна життєва ситуація вимагає негайного вирішення. А знань з юриспруденції зазвичай мало. Найняти юриста? Буде занадто багато вагань щодо вибору чесного фахівця. Що робити? Відповідь є! Зверніться до надійного ресурсу, який працює в Україні.

photo

Оренда квартир у Києві. Як зняти квартиру швидко?

Сьогодні послуга з оренди квартир у Києві є однією з найбільш затребуваних, що пов'язано здебільшого з тим, що більшість молодих пар бажають проживати окремо від своїх батьків, а іногородні студенти теж воліють винаймати квартиру.

photo

Відпочинок в Східниці - лікувальному курорті Західної України

Гарний відпочинок у Східниці, одному з кращих курортів Західної України, допоможе не тільки відновити здоров'я, а і набратися наснаги. Розташовані курорти неподалік мальовничого природного парку Соколівські Бескиди в оточені неймовірної природної краси.

photo

Таунхауз у Вінниці – європейський затишок

Нерухомість сьогодні як і завжди основа спокою та стабільного життя. Робота - це добре, але й треба, щоб було куди повертатись після неї. Багато людей мріють про власний дім або квартиру, тож продаж нерухомості - сфера, яка постійно розвивається. Це стосується і продажу будинків у Вінниці.

photo

У чому переваги онлайн-переказів

Онлайн-переказ дозволяє здійснити транзакцію без відвідування фінансової установи. На сайті ibox або за допомогою платіжного терміналу можна сплатити за комунальні послуги, замовити таксі або інші послуги, поповнити банківську карту, погасити кредит у фінансовій установі.

photo

Проектування шкіл та дитячих садочків

Наше майбутнє – це наші діти, тому дуже важливо, щоб вони виховувалися та навчалися у місцях, які будуть найновіші та найкомфортніші для них. Але ж мало хто замислювався щодо того, а як все відбувається. Проектування шкіл та дитячих садочків – це перший крок до успіху на цьому шляху.

photo

Переваги купівлі житла в новобудові

За останній час новобудови виростають по всій країні, як гриби. Тобто, попит на них точно є. Якщо новій родині обирати, де будувати сімейне гніздечко, то навряд хтось захоче обшарпані під'їзди, брудні ліфти, старий, депресивний сірий фасад.

photo

Обережно! Інформаційні агентства.

Якщо ви ніколи до цього не стикалися з питанням найму житла і натрапите у своїх пошуках на інформаційне агентство - вам буде здаватися, що нарешті ви знайшли те, що шукали. Вам будуть говорити приємним голосом тільки те, що хочете почути. Але це все - обман.

Сторінка 3 з 138

prev 1 2
3
4
...
138 next