Строительные материалы, статьи

Переваги металочерепиці

Metallocherepitsa

Сьогодні металочерепицю можна зустріти на даху у великій кількості населених пунктів. Що вона собою являє, та які має особливості?

До переваг даного типу дахового покриття слід віднести:

 • Вартість. Металочерепиця є відносно не дорогим матеріалом. Дешевше за неї лише шифер, але різниця між ними відчувається одразу.
 • Заміну ушкодженого покриття можливо зробити самостійно, без виклику професіоналів.
 • Зовнішній вигляд. Таке покриття дійсно буде виділятися поміж сірих шиферних дахів сусідів.
 • Довговічність. Даний тип покриття може виконувати свої функції на протязі від 25 до 50 років зберігаючи свої властивості.
 • Вагу. У вас слабкий фундамент? Металочерепиця має дуже низьку вагу, чим однозначно вбереже опору вашого дому від тріщин та сколів.
 • Великі можливості по зміні дизайну вашого дому. Завдяки її унікальним властивостям ви можете пофарбувати дах у будь який колір.
 • Зміна погоди та температур з металоцерепицею тепер не відіграє абсолютно ніякої ролі.
 • Гладка поверхня дозволяє воді та снігу швидше стікати. Тому глиби снігу та льоду не змусять вас нервувати.
 • Висока пожежна безпека. Даний тип покриття не може ні горіти, ні плавитися.

Покупці завжди приглядаються до ціни і відповідності якості товару. Впевнитись у цій відповідності можливо на сайті http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya. Ви завжди повинні відчувати безпеку, що у вас над головою дійсно надійний дах котрий захистить вас від різних викликів погоди.

Як вам обрати правильну металочерепицю: 3.235.60.144

 1. Розмір профілю металочерепиці. Для отримання максимального результату використовуйте профілі від одного виробника, так як вони бувають різні.
 2. Матеріал. Він також може відрізнятися, тому перед покупкою обов’язково проконсультуйтесь з професіоналом.
 3. Обов’язково розрахуйте необхідну кількість листів. Бажано це робити з запасом.

І пам’ятайте, що стан вашої оселі залежить тільки від вас. Обирайте комфорт, надійність та якість. Саме це дозволяє металочерепиці утримувати лідерські якості на ринку та у серцях людей.

Дата добавления статьи:

 
 

Комментарии:

19 июня 2019 г.

Відмінна стаття, якраз шукав щось по цій темі.


Ещё статьи из этой рубрики:

4ecbafba058c5b7a66ac24d397f09f18_fotooboi.jpg

Плюсы и минусы покупки фотообоев Днепр и для всех украинцев

В топе самых востребованных отделочных материалов для стен – фотообои. Подобрать фотообои можно для абсолютно любого стиля интерьера, даже для такого требовательного, как минимализм.

13bcbdefbd84f19866372cbaef99c54c_poliuretan.jpg

Где используются изделия из полиуретана?

Полиуретан отлично применяется в случае, когда на материал могут воздействовать агрессивные химические соединения, включая кислоты и ряд растворителей. Полимер радует своими отличными адгезивными свойствами. Он обладает хорошей устойчивостью перед деформационными процессами.

d9b1abedb0a024963138cbabeb12ef0c_osb-3.jpg

Преимущества ОСБ-3

ОСБ 3 – ориентированно-древесная влагостойкая фанера. К преимуществам ОСБ 3 плиты относят: низкие осб цены, влагостойкость фанеры, малый вес, высокая прочность и др. Подробее в этой статье.

dc9ffa885261b8c58a137e1b616afb6e_cerrad.jpg

Облицовочные материалы от ведущего европейского производителя Cerrad

Cerrad – это один из лучших европейских производителей облицовочных материалов для пола и стен. Продукция бренда представлена клинкерной плиткой и плиткой для пола с уникальным дизайном, различными формами, широкой цветовой палитрой и безупречными эксплуатационными характеристиками.

cbb52da22de31f26eba1ac13a9b363fe_gazoblok-1.jpg

Бани из газобетонных блоков: плюсы, минусы, строительство, отделка

Газобетон привлекает покупателей небольшой массой и несложностью обработки: материал легко распиливать на куски, оснащать отверстиями и так далее.