photo

Чому саме клінкерна цегла для фасаду?

Одним з найпоширеніших видів облицювальних матеріалів для фасаду заміського будинку по праву вважають лицьову клінкерну цеглу. Це сучасний натуральний матеріал, який має безліч різноманітних відтінків та декоративних особливостей.

photo

Вибраємо підкладку під ламінат

Практично будь-який вид підлогового покриття потребує спеціальної підкладки. Тому, проводячи ремонт у помешканні чи офісі, не забувайте: виклавши його без належної підготовки, Ви наражаєтесь на небезпеку знищення підлогового покриття вже за кілька років.

photo

Застосування вогнетривкої цегли

Що може бути прекрасніше справжньою баньки, або посиденьок у добротного каміна? Ті, хто не з чуток з ними знайом, скаже, що лазня і камін повинні бути побудовані з добротного матеріалу, а саме з вогнетривкої цегли.

photo

Поради по догляду за пластиковими вікнами

Ви поставили в квартиру металопластикові вікна з ПВХ, і тепер стало питання: «А як за ними доглядати?». Якщо старих дерев'яні рами вимагали значно більшого догляду за собою, то сучасні євровікна вимагають значно менших турбот.

photo

Пінопласт і газоблок в будівництві

Сучасний пінополістирол - це відмінний і безлопатеві утеплювач. Саме тому що будівельні компанії в Чернівцях відмінно знають де вигідно якісний пінопласт купити, Чернівці можуть похвалитися великою кількістю утеплених будинків.

photo

Покрівельні матеріали

Від того, який у будинку або котеджу дах залежить дуже багато чого, напевно, нікому не потрібно пояснювати, наскільки неприємно, коли виникають протікання. Тому до вибору покрівельних матеріалів при будівництві свого будинку слід підходити дуже ретельно.

photo

Правила роботи з металлочеріпічним покриттям

Процес монтажу металочерепиці обумовлений деякими особливостями. Одна з них - індивідуальна послідовність укладання для різних видів дахів. Для двосхилим даху початок закладається з торця, а для шатрової - з вищої точки до низу в обидві сторони.

photo

Піноблоки і газоблоки, подібності та відмінності

У малоповерховому будівництві все більшої популярності набувають піноблоки і газоблоки, різниця між якими здається незначною. Піноблоки і газоблоки, подібності та відмінності

photo

Будівельні матеріали у Вінниці - газоблок та газобетон

Чи завдавались ви питанням оптимального спорудження власного житла? Сучасні технології будівельних матеріалів пропонують неймовірне різноманіття вибору, загубитися в котрому не складно навіть досвідченому будівельнику.

photo

Зимовий бетон: що варто знати

Зимове бетонування є непростим через низьку температуру, що призводить до замерзання будматеріалів. Технологія бетонування взимку спрямована запобігти замерзанню води, адже так матеріал втрачає свою основну властивість - міцність. При гальмуванні процесу гідратації цементу збільшується термін набору

Сторінка 2 з 109

prev 1
2
3
...
109 next