Строительные материалы, статьи

fotoМеталлочерепица и профнастил

Требования к современным строительным материалам высоки: они должны быть надёжными по качеству и доступными по цене. Металлочерепица - один из самых прочных и экономичных вариантов покрытия кровли, наиболее подходящий для украинского климата.

fotoМрамор для домашней обстановки

Ныне металлы, пластики, композитные материалы вытеснили камень почти из всех сфер нашей жизни: камнеобработка востребована, пожалуй, лишь в строительстве. Но в последнее время те, кто хочет быть ближе к природе, всё чаще используют природный камень в интерьерах жилищ.

fotoБетон від виробника в Києві

Про властивості і областях застосування бетону. На які параметри варто звернути увагу при покупці виробів з бетону, в чому відмінність видів цього будівельного матеріалу за призначенням.

fotoБітумна черепиця IKO

Тут розказано чим відрізняється бітумна черепиця IKO від аналогів інших виробників. За рахунок чого вона найкраще показує себе в застосуванні?

fotoДерев'яні вікна, ремонт дерев'яних вікон

Про переваги дерев'яних вікон і фасадів перед металопластиковими вікнами. Про поєднання дерев'яних вікон із загальним оформленням інтер'єру житла ...

fotoПрес фітинги для труб

Саме уразливе місце трубопроводу - це стики між трубами. Існує безліч різних видів труб і способів з'єднання. Однак самий надійним і популярним серед споживачів став метод з'єднання за допомогою такої конструкції як прес фітинги. Прес фітінг - це своєрідний перехідник.

fotoПоради по догляду за пластиковими вікнами

Ви поставили в квартиру металопластикові вікна з ПВХ, і тепер стало питання: «А як за ними доглядати?». Якщо старих дерев'яні рами вимагали значно більшого догляду за собою, то сучасні євровікна вимагають значно менших турбот.

fotoПристрій, ремонт і монтаж традиційної плоскої покрівлі

Ви, як майбутній домовласник повинні пам'ятати, що для того, щоб змонтувати плоску покрівлю, потрібно в правильно підібрати професійних будівельників і хороше конструкторське рішення, а не тільки якісні матеріали для монтажу покрівлі.

fotoПокрівельні матеріали

Від того, який у будинку або котеджу дах залежить дуже багато чого, напевно, нікому не потрібно пояснювати, наскільки неприємно, коли виникають протікання. Тому до вибору покрівельних матеріалів при будівництві свого будинку слід підходити дуже ретельно.

fotoЧто представляет собой современная металлочерепица

Один из самых востребованных материалов – металлочерепица, представляющая собой листовое изделие с характерным фигурным профилем, имитирующим натуральную черепицу. Этот вариант кровли предпочитают владельцы коттеджей, дачных и сельских жилых домов.