photo

Різновиди цегли для будівництва

В наш час будинки із цегли найпопулярніші. Тому що вигляд мають гарний й вони довговічні. Видів цегли буває багато, пропонуємо розглянути деякі з них.

photo

Універсальний декоративний засіб для захисту деревини - Pinotex Classic Lasur

Pinotex Classic Lasur є хорошим засобом, для утримання свого житла. У своєму складі він має присутність фунгіцидів, здатних до якісної сприйняття нанесеного покриття, грибкових захворювань та інших шкідників деревної структури.

photo

Професійний транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини - Bochemit Bluestop

Bochemit Bluestop - (Бохем Блустоп) - транспортний антисептик для захисту свіжозрубаної деревини, який являє собою професійний, вісокотехнологічній, концентрований продукт на водній основі.

photo

Переваги металочерепиці

Сьогодні металочерепицю можна зустріти на даху у великій кількості населених пунктів. Що вона собою являє, та які має особливості?

photo

Переваги керамічних блоків для будівництва

Керамічні блоки, або як їх ще називають, «тепла кераміка», впевнено лідирують на ринку будматеріалів. Популярність цей вид матеріалу для будівництва здобув завдяки цілому ряду беззаперечних переваг.

photo

Вініловий сайдинг – найшвидший спосіб оновити фасад літнього будинку

Літо – час зустрічей із друзями, поїздок за місто та блаженного відпочинку на свіжому повітрі. Це також період, коли ми плануємо відремонтувати або навіть оновити наші дачні будинки. Як це зробити ефективно, легко та без ризику великих витрат?

photo

Поради щодо вибору вікон та встановлення

Естетичні та практичні переваги у євровікон очевидні - такі вікна дуже добре зберігають тепло, мають відмінну шумоізоляцію і не вимагають періодичного ремонту, такого як фарбування і заклеювання вікон. Поради щодо вибору вікон і їх установці.

photo

Застосування покрівельного профнастилу

В будівництві, реконструкції будівель виробничого та житлового призначення, для великих об'єктів комерційної, торгової нерухомості і в приватному малому будівництві - профільований лист застосовується повсюдно, займаючи близько 45% обсягу ринку покрівельних матеріалів.

photo

Шпалери, фотошпалери, оздоблювальні матеріали для ваших стін

Для того, щоб ремонт квартири радував Вас протягом довгих років, варто звернути увагу на фото модних оздоблень. На сьогодні існуємо маса всіляких матеріалів, які допоможуть Вам вибрати саме ту обробку, про яку Ви завжди мріяли.

photo

Застосування металоконструкцій

В наші дні застосування металоконструкцій при будівництві - звичайне явище. Адже несучі каркаси будівель і споруд як житлових, так і промислових, великопрогонові покриття, обшивки стінових і покрівельних панелей - це все металоконструкції.

Сторінка 3 з 109

prev 1 2
3
4
...
109 next