photo

Історичний розвиток міжнаціональних бізнесових структур

З прадавніх часів між державами велися економічні взаємовідносини, тобто відповідна торгівля, або обмін товарами на вигідних умовах для суб’єктів підприємницької діяльності і їх державами.

photo

Як підібрати твердопаливний котел?

Як вибрати твердопаливний котел? Для вибору потужності твердопаливного котла, насамперед, потрібно враховувати площу опалюваних приміщень.

photo

Вентиляційне обладнання

Кожна будівля повинна мати систему вентиляції, оскільки приплив чистого повітря грає немаловажну роль у житті людини. Вченими було доведено, що неправильний повітрообмін негативно впливає не тільки на психологічний стан і працездатність людини, але і на його здоров'я.

photo

Мінвата як матеріал для утеплення даху

В процесі будівництва одним з найвагоміших етапів є утеплення дому. Розпочинаються роботи по утепленню з даху. Найчастіше використовують такий матеріал як мінвата, поширена в будівництві через високу стійкість до значного коливання температур.

photo

Як зберегти тепло в будинку

Застосування багатошарових будівельних матеріалів в сучасному будівництві дозволяють вирішувати питання утеплення будівель ще в процесі їх зведення, що дозволяє істотно економити на будівельних матеріалах і вартості майбутнього опалення.

photo

Узгодження проекту будинку, отримання дозволу на будівництво

Узгодження проєкту будинку і отримання дозволу на будівництво будинку - це неминуча процедура, яку проходить будь-який забудовник, перш ніж почати рити котлован і класти стіни. У цій статті докладно описані всі етапи узгодження проєктної документації на забудову.

photo

Електричне опалення будинку

Вибір системи опалення вкрай важливий і відповідальний крок. Опис переваг електричних систем опалення перед іншими типами обігрівачів приміщень і водяних обігрівачів. Кілька аргументів на користь електричного опалення.

photo

Чи можливий недорогий та якісний ремонт

Багато людей, які мріють про якісний ремонт квартири або офісу, не можуть собі цього дозволити, тому що грошей доведеться «викласти» чимало. Сучасні матеріали дійсно дорогі і їх якість, як правило, залежить від ціни. Крім того, багато людей хочуть зробити ремонт самостійно і сподіваються таким чином

photo

Основні причини руйнування кам'яного фасаду

Фасад будь-якої будівлі є визначальним елементом стилю і архітектури будь-якого міської будови або заміського будинку. Але, крім усього, він є і зразком архітектурного мистецтва певного періоду часу. Адже саме він зустрічає людину своєю красою і розповідає про мешканців цього будинку.

photo

Послуги з дрібного ремонту житла

Досить часто після дуже складного робочого дня у нас не вистачає ні сил, ні часу для того, щоб зробити що-небудь будинку. Однак в цей час це не проблема тому, що існує досить багато фірм, які надають послуги ремонту в будинку.

Сторінка 2 з 131

prev 1
2
3
...
131 next