photo

Варіанти влаштування заміського опалення

Стандартні пічки, що використовують тверде паливо як сировину, можуть прогріти невеликі будинки, а під'єднатися до основної мережі, міської чи сільської не завжди є можливим. Вихід у цій ситуації – автономна опалювальна система.

photo

Замовити розкрутку сайтів в компанії «Site Ok» — 5 видів робіт над просуванням сайту

Кожен власник інтернет-магазину, або будь-якого іншого комерційного сайту, повинен займатися популяризацією свого ресурсу. Якщо підприємець с самого початку ігнорує свій сайт, через якийсь час його буде складно просувати в мережі.

photo

Якісний спецодяг для будівельників

Основне завдання спецодягу – захист будівельників від різних шкідливих умов, в яких їм щодня доводиться працювати. Кожен директор компанії зобов'язаний забезпечувати своїх працівників спецодягом. Важливо, щоб він був міцним та захищав від холоду взимку, а влітку – від спеки.

photo

Встановлення камінів у квартирі

Більшість людей після трудових буднів бажають при поверненні до своєї квартири мати можливість посидіти в теплому кріслі біля каміна, що горить, насолоджуючись домашнім затишком, навіть якщо йдеться про квартиру в сучасному мегаполісі.

photo

Ремонт у квартирі, види та етапи ремонтних робіт

Ремонт квартир зазвичай заведено розділяти на кілька видів. Найбільш популярні з них – це капітальний та косметичний. Існує така думка, що косметичний ремонт - це досить дешевий вид робіт, а ось капітальний - обходиться дорого.

photo

Види котлів опалення та сфера їх застосування

Сьогодні багато міських жителів мріють мешкати за містом. Для комфортного проживання в новому будинку дуже важливо правильно підібрати та встановити опалювальне обладнання.

photo

Укладання електричної теплої підлоги, рекомендації щодо встановлення

Сьогодні багато власників заміських котеджів та квартир встановлюють систему «тепла підлога». Досить часто її використовують як єдину систему обігріву, але в основному як додаткове опалення, яке допомагає підтримувати в приміщенні оптимальну температуру.

photo

Ремонт квартири у новобудові. Основні етапи робіт

Вдруге я подібного вже не переживу!» – вигукують ті, кому «пощастило» всю «красу» ремонту на своєму гіркому досвіді. І не можна з цим не погодитись, коли бачиш усю хаотичність та непродуманість у підході до такої важливої ??справи.

photo

Сонячні батареї – неперевершене економічне вирішення проблеми з опаленням у заміських будинках

Сонячні батареї для будинку, купити які зараз може практично кожен житель нашої країни, як джерело альтернативного способу отримання теплової енергії, мають значну увагу і відрізняються тенденцією до збільшення попиту.

photo

Особливості пластикових та алюмінієвих вікон

При бажанні змінити вікна деякі стикаються з вибором - пластик або алюміній. Дані технології мають свої переваги, недоліки та особливості. Основна відмінність вікон із пластику та алюмінію – термін експлуатації.

Страница 2 из 129

prev 1
2
3
...
129 next