photo

Як встановити КНС?

При впорядкуванні будь порівняно великої території обов'язково постає питання створення ефективного водовідведення. Вирішити його можна, встановивши на ділянці каналізаційну насосну станцію (КНС).

photo

Внутрішнє оздоблення будинку, квартири, дачі

Внутрішнє оздоблення будинку, квартири, дачі, інших приміщень і їх підлог, стін, стель, складається з двох видів обробки: так званої попередньої (проводяться чорнові роботи) і фінішної (робиться під чистове оздоблення).

photo

Професійне будівництво котеджів під ключ

Багатьом відомо, що окремий будинок або котедж ніколи не зможе зрівнятися зі звичайною квартирою. Все більше людей вважають за краще завестися будиночком, нехай маленьким, але своїм. У зв'язку з цим активно розвивається ринок будівництва, зокрема, будівництво котеджів під ключ.

photo

Переваги алмазного буріння

Якщо ви хочете прикріпити полицю або картину, то просвердлити отвори можна за допомогою перфоратора. Але бувають ситуації, коли перфоратора виявляється недостатньо ...

photo

Поради від Renesans-style на що звернути увагу при виборі бруківки

За допомогою бруківки можна створити пейзажні доріжки в саду, або благоустрій біля будинку, створити живописну картину у власному подвір’ї. Неправильно підібрана бруківка зруйнує цільну картину та гармонію у саду та призведе до зайвих витрат.

photo

Застосування скляних перегородок

У багатьох квартирах, будинках та офісах часто використовуються перегородки, зроблені з багатошарового скла. Це сучасне, функціональне та практичне рішення, яке підійде для любого стилю інтер’єру й буде гарно виглядати де завгодно.

photo

Які документи потрібні для участі в будівельному тендері

Будівельні тендери є одними з найбільш прибуткових як у сфері комерційних закупівель, так і в Prozorro. Все більше підприємців стають постачальниками в таких тендерах, що дозволяє їм постійно збільшувати свій дохід.

photo

Aудиторські, консалтингові та податкові послуги

AC Crowe Ukraine — це визнана команда професіоналів, що об'єдналися для надання фахових аудиторських, консалтингових та податкових послуг. Їх міжнародний рівень підтверджений повноправним членством у всесвітній аудиторській мережі Crowe Global.

photo

Будівництво котеджів, вибираємо виконавців

Під час будівництва котеджів під ключ зазвичай використовуються типові проєкти. Проєкт котеджу це не тільки планування кімнат і поверхів, найважливішим фактором в якісному проєкті слід назвати правильну прокладку комунікацій, що відповідає всім СНиПам.

photo

Коротко про значення лазні у житті. Зруб лазні

Яку роль лазня грає у житті? Чому споконвіку вона служила не лише місцем відправлення гігієнічних процедур, а й була цілим ритуалом?

Сторінка 3 з 131

prev 1 2
3
4
...
131 next