Промислові товари і обладнання

photo

Адсорбційні осушувачі повітря

Адсорбційний осушувач повітря – це пристрій для видалення надлишкової вологи з повітря. Принцип дії базується на властивості деяких речовин поглинати великі обсяги рідини. Такий осушувач складається з ротора, що заповнений адсорбентом на скловолоконному носії. Зазвичай у якості такого наповнювача ви

photo

Торгівельне обладнання для магазинів тканин

Світ тканин - це завжди колір, фактура, малюнок. Продаж тканин, як і будь-якого іншого товару теж має свої особливості. Відрізи тканин, рулони повинні бути зручно і красиво розміщені і впорядковані для того, щоб їх можна було з легкістю знайти і зручно відміряти.

photo

Обладнання для бізнесу — холодильні вітрини

При виборі холодильної вітрини покупців вражає сучасний асортимент, в якому дуже легко заплутатися. Саме тому при виборі холодильної вітрини необхідно спиратися на безліч факторів: для яких цілей необхідна вітрина, яка площа торговельної точки та інше.

photo

Торговельне обладнання для магазинів - ваги

Торгові ваги відрізняються від інших тим, що мають двосторонній дисплей. А це дає можливість стежити за масою, вартістю не лише продавцю, а й покупцю.

photo

Рокла (візок гідравлічний) - характеристики

Візок гідравлічний, в народі його ще називають роклою, він є одним з найбільш універсальних і одночасно популярним видом розвантажувально-вантажної техніки в цей час.

photo

Специальное и бытовое холодильное оборудование

В этой статье речь пойдёт о бытовых и специальных холодильных приборах, без которых невозможно представить себе хранение продуктов в квартирах, домах, магазинах, гостиницах, аптеках, ресторанах, столовых, кафе и барах.

photo

Продажа продукции через снековые автоматы

Торговое оборудование. Продажа через торговые автоматы становится популярнее изо дня в день.

photo

Виды и применение запорной арматуры

Трубопроводная арматура входит в конструкцию трубопроводов, выполняя ряд важных функций. К ним относятся перекрытие, открытие, регулирование, распределение, смешивание, разделение жидких и газообразных потоков.

photo

Электрические котлы - оптимальный вариант для Вашего дома!

Узнайте, какой котел является наиболее оптимальным для Вашего дома! Твердотопливный? Газовый? Электрический?

photo

Оборудование для современной автостоянки

Автостоянки для грузового транспорта возле гипермаркетов или на промышленных предприятиях требуют определённого оборудования. Об этом в статье.

Сторінка 1 з 9

1
2 3
...
9 next