Статьи о садовой технике

Використання мотоблоків

Мотоблок Зубр

Мотоблок - це різновид малогабаритного трактора, незамінний помічник у сільському господарстві. Раніше для позначення для нього використовувалися терміни «пішохідний трактор» або «одноосий трактор». Відрізняються вони універсальністю, що дозволяє виконувати на полях різні види робіт. Оператор мотоблока при роботі йде слідом за машиною, притримуючи пристрій за спеціальні ручки. Найпопулярнішими моделями є мотоблоки виробництва «Каскад», «Кентавр», «Кріт», «Салют», «Кумир». Також заслуговує на особливу увагу виробник «ZUBR». Мотоблок Зубр відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками і комплектацією. На сучасному ринку вони впевнено прагнуть зайняти провідні позиції, замовити та купити їх товари можна в безлічі інтернет-магазинів.

Так, мотоблоками «Зубр» можна здійснювати будь-які завдання в поле. Наприклад, з їх допомогою (точніше за допомогою спеціальних насадок, які легко встановлюються) можна розпушувати ґрунт, орати, фрезерувати, боронувати, культивувати та розрівнювати ґрунт, а також робити борозни в ній, обробляти борозни, косити, підгортати, викопувати коренеплоди.

Так, зараз в поле дуже часто застосовується Мотоблок Zubr PS Q 70. Він відрізняється неймовірною надійністю, не вимагає складного ремонту, а його двигун забезпечений генератором, за допомогою якого можна підключати додаткові електроприлади (за замовчуванням це передня фара). Цей потужний, якісний, надійний механізм з компонентами високої якості значно спрощує працю землевласників.

Таким чином, мотоблоки в цілому і виробника ZUBR зокрема - це осучаснений варіант плуга. До складу стандартного пристрою входять двигун, трансмісія, ходова частина, система управління, а також система агрегатування. Мотоблоки, як багатофункціональні пристрої, мають широку сферу застосування в сільському господарстві. 18.206.92.240

Як працювати з мотоблоком

Оскільки мотоблоком управляє оператор, вся робота такого пристрою повинна залежати від дій людини. Досягається це за допомогою системи управління. Як правило, управління мотоблоками ZUBR здійснюється керманичами штангами. Оператор з їх допомогою утримує і направляє пристрій. Там же розташовані спеціальні інструменти управління двигуном і трансмісією, які потрібні людині в процесі роботи. Інші засоби управління розташовані на відповідних агрегатах і вузлах. Ліва штанга зазвичай забезпечена органами управління муфтою зчеплення, права - ручкою газу і іншими елементами управління двигуна. Важкі апарати як правило мають управління гальмом.

Дата добавления статьи:


Комментарии:

2020-03-16 14:00:18

Дякую! Буду купувати мотоблок, але ще треба визначитись від якого виробника краще.

Напишите свой комментарий:

 
__  __  ______  ______ 
\ \\ / // /_  _// /_____// 
 \ \/ //  -| ||-  `____ ` 
 \ //   _| ||_  /___//  
  \//   /_____// `__ `  
  `   `-----`  /_//   
           `-`   
 

Ещё статьи из этой рубрики:

ba9c83f193c81a40232f9d718705112a_gazonokosilka.jpg

Выбираем надёжную газонокосилку для идеального результата

Большинство моделей предназначены для выполнения схожих задач, но некоторые из них со временем выходят из строя, а иные надёжно служат годами. К таким газонокосилкам относятся бензиновые модели Husqvarna.

setka-ot-krotov.jpg

Сучасні способи захисту присадибної ділянки

Результати роботи на присадибній ділянці залежать від багатьох факторів, одним з яких є захист рослин від шкідників: комах і тварин, дрібних і великих. Сучасні способи захисту присадибної ділянки від кротів.

8fd3ff878f24b6c4efdc43288214b485_motoblok-sadovaya-tehnika.png

Как проводить замену двигателя мотоблока?

Нельзя сказать, чтобы мотоблок был каким-то чрезмерно сложным вариантом оборудования. Поскольку двигатель мотоблока может приходить в негодность, иногда владельцам приходится его заменять. Можно поступить в этом случае разными способами.

af6a5dd4ae210756f6eeab963a631278_motokosa.jpg

Как разводить бензин для мотокосы

Какие мотокосы нужно заправлять смесью бензина и масла. В каком соотношении нужно разводить бензин маслом. Как правильно приготовить топливную смесь для мотокосы. Рекомендуемый срок хранения смеси.

e270de0b8e9cc4d703fe6d0c78e1032f_montazh-avtomaticheskogo-poliva.jpg

Автоматический полив - помощь в выборе и монтаж

Для экономии сил, времени, нервов, ухаживая за своим огородом, садом на дачном участке, - придумали автоматический полив. Это позволило орошать деревья, кустарники, цветники и грядки без непосредственного принятия участия в кропотливом процессе — человека.