Статьи о садовой технике

Використання мотоблоків

Мотоблок Зубр

Мотоблок - це різновид малогабаритного трактора, незамінний помічник у сільському господарстві. Раніше для позначення для нього використовувалися терміни «пішохідний трактор» або «одноосий трактор». Відрізняються вони універсальністю, що дозволяє виконувати на полях різні види робіт. Оператор мотоблока при роботі йде слідом за машиною, притримуючи пристрій за спеціальні ручки. Найпопулярнішими моделями є мотоблоки виробництва «Каскад», «Кентавр», «Кріт», «Салют», «Кумир». Також заслуговує на особливу увагу виробник «ZUBR». Мотоблок Зубр відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками і комплектацією. На сучасному ринку вони впевнено прагнуть зайняти провідні позиції, замовити та купити їх товари можна в безлічі інтернет-магазинів.

Так, мотоблоками «Зубр» можна здійснювати будь-які завдання в поле. Наприклад, з їх допомогою (точніше за допомогою спеціальних насадок, які легко встановлюються) можна розпушувати ґрунт, орати, фрезерувати, боронувати, культивувати та розрівнювати ґрунт, а також робити борозни в ній, обробляти борозни, косити, підгортати, викопувати коренеплоди.

Так, зараз в поле дуже часто застосовується Мотоблок Zubr PS Q 70. Він відрізняється неймовірною надійністю, не вимагає складного ремонту, а його двигун забезпечений генератором, за допомогою якого можна підключати додаткові електроприлади (за замовчуванням це передня фара). Цей потужний, якісний, надійний механізм з компонентами високої якості значно спрощує працю землевласників.

Таким чином, мотоблоки в цілому і виробника ZUBR зокрема - це осучаснений варіант плуга. До складу стандартного пристрою входять двигун, трансмісія, ходова частина, система управління, а також система агрегатування. Мотоблоки, як багатофункціональні пристрої, мають широку сферу застосування в сільському господарстві. 44.192.254.246

Як працювати з мотоблоком

Оскільки мотоблоком управляє оператор, вся робота такого пристрою повинна залежати від дій людини. Досягається це за допомогою системи управління. Як правило, управління мотоблоками ZUBR здійснюється керманичами штангами. Оператор з їх допомогою утримує і направляє пристрій. Там же розташовані спеціальні інструменти управління двигуном і трансмісією, які потрібні людині в процесі роботи. Інші засоби управління розташовані на відповідних агрегатах і вузлах. Ліва штанга зазвичай забезпечена органами управління муфтою зчеплення, права - ручкою газу і іншими елементами управління двигуна. Важкі апарати як правило мають управління гальмом.

Дата добавления статьи:

 
 

Комментарии:

2020-03-16 14:00:18

Дякую! Буду купувати мотоблок, але ще треба визначитись від якого виробника краще.


Ещё статьи из этой рубрики:

ba467ec7425958bc836cc1280bab54ba_cegla-1.jpg

Застосування вогнетривкої цегли

Що може бути прекрасніше справжньою баньки, або посиденьок у добротного каміна? Ті, хто не з чуток з ними знайом, скаже, що лазня і камін повинні бути побудовані з добротного матеріалу, а саме з вогнетривкої цегли.

7cea9492e24deb42eb5bd6c2a61e35da_arenda.jpg

Заробіток на оренді: огляд країн по прибутковості

У нерухомість інших країн можна вкладати, як для швидкого заробітку, такого як подобова оренда житла, або ж заради вигідного капіталовкладення.

f74e9950c6d013ac3bc213bda6bebb07_ozelenennja-1.jpg

Посадка дерев. Коли і як садити дерева та кущі в саду

Бажаєте посадити дерева на своїй ділянці? Любителю важко дізнатися способи правильної посадки дерев і чагарників. Деякі садівники вважають, що для цього найкраще підійде рання осінь, інші настійно рекомендують весняні місяці

rolstavni-na-okna.jpg

Рольставні на вікна

Що таке рольставні та для чого вони потрібні, область застосування рольставней.

varianty-oformleniya-kryshi.jpg

Варіанти оформлення території та архітектури

Про вибір матеріалів при проведенні ландшафтних робіт по прикрасі простору навколо комерційних будівель і житлових будинків.