Оголошення Київ

Виберіть рубрику:


Якщо ви вирішили здати свою квартиру в довгострокову оренду або хочете здавати житло подобово, то у вас є два шляхи: скористатися послугами агентств або самостійно подати безкоштовні оголошення на провідних сайтах по нерухомості.

Те ж саме можна сказати і про продаж будинків і квартир в столиці і передмісті. Треба розуміти, що обидва ці варіанти не виключають один одного - ви можете вдатися до послуг посередників і одночасно шукати покупців своїми силами. Таким чином, покупка або продаж квартири для вас здійсниться максимально швидко.

Як показує практика, результати не змусять вас довго чекати за тієї умови, що ви запросите адекватну ціну. Як же визначитися з ціною, щоб і продати швидше і не прогадати? Відповідь проста: подивіться, почім продаються об'єкти, аналогічні вашим, причому варто орієнтуватися не на високий рівень, а на низький рівень цін. Не зайвим буде продзвонити ваших конкурентів з продажу, що пропонують новобудови в Київській області з метою з'ясувати, чи дійсно вони продають житло за заявленими цінами або це рекламна качка?

Знайти квартиру для наймання можна кількома способами: переглядаючи оголошення у нас або на таких інтернет-дошках оголошень як neagent.org.ua, можна також звернутися в будь-яке агентство нерухомості.

Очевидним плюсом оренди житла безпосередньо у господарів є ціна найму. Винаймаючи житло через інтернет у власника квартир, можна добре заощадити на щомісячній платі та комісійних рієлтору.

Всі хочуть платити свої гроші за квартиру, в якій зроблений нормальний ремонт, на кухні була меблі, стояла плита, холодильник, щоб була пральна машина. У кімнаті повинні бути пристойні меблі, бажано телевізор, кондиціонер. Бувають такі варіанти, коли люди шукають саме порожню квартиру, оскільки вже мають все необхідне для життя.

Визначаючись з вибором квартири? не забувайте про двох елементарні правила обережності. Це:

  1. Нікому не давати гроші наперед (також ні в якому разі не купуйте роздруківки агентств з адресами господарів як правило це - лохотрон)
  2. обов'язково підписуйте договір, уважно розібравшись у всіх його пунктах.

Бажаємо Вам удачі в Ваших пошуках!