Новобудови, оголошення Київ

Сторінка 1 з 778

1
2 3
...
778 next

Якщо вибір між вторинним і первинним ринком житла - не така вже й велика проблема і переваги житла саме в новому будинку цілком очевидні, то вибір новобудови, в якій буде розташовуватися нова квартира, може стати справжнім головним болем для потенційних покупців.

На що ж в першу чергу варто звернути увагу майбутнім власникам квартири? Прочитайте поради з приймання квартири в новобудові. Звичайно, в першу чергу необхідно визначитися з найбільш бажаним місцем розташування нового житла. Наприклад, якщо раніше сім'я проживала саме в Дарницькому районі Києва, тут живуть батьки, друзі і знаходиться школа, яку відвідує дитина, то нове житло в новобудові варто пошукати саме тут. А якщо є бажання перебратися ближче до центру української столиці - до послуг покупців квартири Шевченківського і Печерського районів Києва, які відрізняються дещо більш високою вартістю, але як і раніше користуються підвищеним попитом.

На вибір місця проживання також впливає і максимальна сума, яку покупець готовий заплатити за житло. Новобудови Києва, розташовані в Дніпровському і Деснянському районах, відрізняються більш прийнятною вартістю квадратного метра житла, саме тому багато хто воліє придбати квартиру з більшою житловою площею саме тут, а не тулитися в однокімнатній квартирі в центрі.

Далі варто звернути увагу на репутацію забудовника, адже іноді будівельні компанії, які обіцяли мешканцям житлових комплексів звести найближчим часом і дитячий майданчик і школу, не виконують своїх зобов'язань і громадяни, які вже придбали квартири, можуть в майбутньому розчаруватися в своїй покупці.

Купити квартиру в Києві в новобудові у солідної компанії, яка володіє бездоганною репутацією - це оптимальний вибір, бо це не тільки виконання забудовником всіх зобов'язань, а й найкраще поєднання якості та ціни.