Продаж житлової нерухомості без посередників

Продам 9-кімн. будинок

Оголошення № 2799267 , переглядів: 1

Адреса:
Лешня, Львовская обл., урочище Сад
Площа:
загальна - 400
житлова - 210
кухня - 16
Тип будинку:
кирпич
Докладний опис:
Продаються 2 цегляні будинки (приватний будинок на літня кухня): 2-х поверховий з цоколем площею 466 кв. м, та 2-х поверховий площею 140 м2 - під житло, розміщення бізнесу міні-готель/хостел/клініка тощо.
Особливі переваги:
-Розташування всього лиш в 3-х км від районного центру м. Дрогобич, на окраїні с. Лішня (мінімум сусідів, навпроти ресторан Амур)
-Велика ділянка 30 сот.
-Заведені усі комунікації: електрика, газ, вода (централізована і власна криниця), каналізація.
-Зручне планування, яке потребує незначного коригування в залежності від цілей використання: кімнати різного розміру з окремими входами, санвузли на кожному поверсі. На цокольному поверсі передбачена зона для сауни (міні-басейн, парна, санвузол і кімната відпочинку), кімната для персоналу, котельня та великі приміщення під гараж у кожному з будинків з можливістю перепланування.
-Виконані усі основні внутрішні роботи: дубові сходи, дубовий паркет і ламінат, стіни під чистове оздоблення, камін. Будинок новий, ніхто не проживав.
При варіанті міні-готелю можливе таке використання: у великому будинку на 1 та 2 поверхах 10 номерів (з який 2номери 2-х кімнатні), на цокольному поверсі сауна, кімната для персоналу, котельня та гараж. У другій будівлі на цокольному поверсі кухня, на першому та другому поверхах дві обідні зали.
Ціна:
75 000 USD
Телефон: (власник)

+38 (095) 718-49-02

Ім'я/організація:
Ирина

Ви подзвонили по оголошенню, а замість господаря відповідає посередник?
Напишіть тут свій коментар!