Олександрівка Продаж житлової нерухомості без посередників

Продам 4-кімн. будинок

Оголошення № 3244272 , переглядів: 25

Адреса:
Центральна (Леніна), 36
Площа:
загальна - 100
Тип будинку:
кирпич
Докладний опис:
Знаходиться в самому центрі села, поруч два продуктових та господарський магазини, зупинка автобусів на Київ та Миронівку, зариблений ставок та річка.
Асфальтовані підїзди з сторони двору і зі сторони городу.

Площа будинку 100 м2 досить для комфортного проживання, а також буде де дітей та онуків розмістити. Великій двір з альтанкою та садочком, знайдеться місце і для дитячого майданчика, і де машини припаркувати, і де дрова розвантажити.

В будинку є газ, електрика, проведено воду, виведена каналізація, опалення: економний дровяний котел, який дуже швидко прогріває весь будинок, причому можна навіть не підключати циркуляційний насос (але він є:) та газовий конвектор, встановлено металопластикові вікна. Електрика три фази: треба підключай зварювальний апарат, а хочеш ріж дрова на циркулярці. Все працює.

Двір зонований на чисту та господарську зони. Є літня кухня, гараж та свинарнико-курятник в одній будівлі, до якого примикає навіс (можна скласти дрова та різне приладдя) та ще один камяний сарай, що стоїть окремо (і сюди протягнуто 3 фази) - чудовий кормоблок можна організувати, якщо курочок, кроликів чи інших якихось тваринок тримати.

Власне, є все, щоб і попрацювати в задоволення, і відпочити комфортно.

В данний момент ведуться роботи з розширення ділянки дороги від Обухова до Кагарлика, будуються додаткові полоси в обидва боки - це значно скоротить час на дорогу з Киева до Олександрівки та зробить її більш комфортною. Також після запуску оновленної дороги можна очікувати на певне зростання вартості нерухомості в нашому районі.

Вартість 14900 дол. Без комісії.
Дзвоніть, домовимось про зручний час для перегляду.

(!) Важливо для тих, хто збирається займатися сільським господарством: додатково можливий продаж паю ОСГ (21,4 га).
Ціна:
14 900 USD
Телефон: (власник)

+38 (067) 967-71-22

Ім'я/організація:
Сергій

Ви подзвонили по оголошенню, а замість господаря відповідає посередник?
Напишіть тут свій коментар!