Вінниця Продажа объектов недвижимости без посредников

Мобільні офіси під заказ

Объявление № 3779852 , просмотров: 96

photo
photo
photo
photo
prev
next
Район: - не вказано -
Подробное описание:
Відкриваєте новий бізнес та шукаєте відповідне приміщення? Розширюєте існуюче підприємство та прийшли до висновку, що вам потрібен новий просторий офіс?
Є чудове рішення - це сучасний та комфортний офіс-шоурум, який зводиться впродовж 2 днів за сучасною модульною технологією.
Швидкомонтовані конструкції – це просте рішення, яке допомагає оперативно сформувати модульний офіс продажів. Сучасні швидкомонтовані офіси можна використовувати з дня завершення монтажу.
Офіси модульного типу: чому це вигідно?
1. Не витрачаєте час на будівництво.
Ви можете розпочати роботу в новому офісі вже за 1-2 тижні після початку будівництва. Стандартний мобільний офіс виготовляється в термінах до 15 днів, в залежності від завантаження. Монтаж одного контейнеру – не більше 2-х днів.
2. Збірний офіс під ключ.
Ви отримуєте повністю готовий швидкомонтований офіс з внутрішнім оздобленням. За бажанням, ваш збірно-розбірний офіс можна укомплектувати меблями: столами, стільцями, шафами для документів. Все, що вам потрібно – це встановити комп’ютери та почати працювати. Зручно, чи не так?
3. Розширювати площу легко.
Ви збудували офіс, бізнес почав розвиватися та вже за півроку виявилось, що приміщення для вас затісне? Все, що вам треба, – купити модульні збірні конструкції та додати офісні приміщення, яких бракує.
4. Змінити адресу? Простіше простого!
Модульні офіси легко перевозити. Просто розбираєте, завантажуєте його до будь-якої вантажівки та перевозите на нове місце. При цьому не потрібно жодних дозволів та супроводу. Так само легко ви збираєте свій офіс на новій локації.
Важлива перевага: скільки б разів ви не розбирали-збирали свій офіс, це не впливає на якість будівлі. Ваш офіс так само теплий та затишний!
Стоимость: 3 000 грн.
Телефон: (владелец)
E-mail: bud0979179454@gmail.com

Вы позвонили по объявлению, а вместо хозяина отвечает посредник?
Напишите здесь свой комментарий!