Пустомыты Продажа недвижимости без посредников

Земельна ділянка з будиночком поблизу Львова, с. Шоломинь

Объявление № 4325777 , просмотров: 10

photo
photo
photo
photo
prev
next
Подробное описание:
Пропонується до продажу земельна ділянка з чудовими характеристиками, розташована в с. Шоломинь, Пустомитівському районі Львівської області. Відстань до міста Львова всього 10 км, що робить цю локацію зручною та доступною.
Площа земельної ділянки становить 32 сотки і має правильну форму, що сприяє оптимальному використанню простору. Детальні розміри ділянки можна переглянути на прикріплених фото.
На території ділянки розташована одноповерхова цегляна хата з двома кімнатами та кухнею, а також досить високе горище. Це створює зручні умови для проживання або можливості використання будівлі за вашим бажанням.
Важливим аспектом є наявність викопаного колодязя на ділянці, який забезпечує постійний доступ до води, що ніколи не пересихає. Крім того, місцевість не є болотистою, що додатково підкреслює її вигоди та придатність для будівництва та проживання.
Ділянка розташована в центрі села, неподалік від магазину, головної дороги та церкви. Це забезпечує зручний доступ до необхідних послуг та установ, що полегшує ваше повсякденне життя.
Крім основного входу, на ділянці також є другий вхід з вулиці Загумені, який забезпечує додаткову гнучкість та зручність у використанні.
Продається земельна ділянка разом з будівлею та всіма переліченими зручностями. Населення села становить близько 800 осіб, що робить це місце привітним та спокійним для проживання.
Не упустіть нагоду придбати цю земельну ділянку з готовою будівлею та всіма переліченими перевагами. Звертайтеся негайно та отримайте власну оазу затишку та можливість реалізувати ваші будівельні амбіції.
Стоимость: 55 000 USD
Телефон: (владелец)
E-mail: teganex128@duscore.com
Имя/организация: Максим

Вы позвонили по объявлению, а вместо хозяина отвечает посредник?
Напишите здесь свой комментарий!