Все статьи и обзоры

photo

Как сохранить технику в условиях отключения электроэнергии

Периодические отключения света создают множество неудобств и способны доставить более серьезные неприятности в виде испорченной техники.

photo

Як зберегти техніку в умовах відключення електроенергії

Періодичні відключення світла створюють безліч незручностей та здатні принести серйозніші неприємності у вигляді зіпсованої техніки.

photo

Способы прочистки канализационных труб

В каждом доме или квартире нужно чистить канализацию. В трубах часто скапливаются грязь, волосы, различные посторонние предметы и твердые частицы, а это приводит к засорам. Какие бывают способы прочистки канализационных труб.

photo

Як вибрати габіони

Габіони (від італійської gabbione означає великий кошик) – це огороджувальна конструкція з міцної металевої сітки, заповнена камінцями. Габіони забезпечують непогану шумоізоляцію, вони стійкі до гідростатичних навантажень, низьких температур та води.

photo

Обновление дивана – забота профессиональной химчистки

Центральным элементом зала или гостиной зачастую становится красивый мягкий гарнитур, современный диван и комплект любых кресел. От чистоты их поверхности и опрятности зависит микроклимат помещения, здоровье семьи.

photo

Види ламелей

Основа ліжка – це каркас який тримає матрац та правильно розподіляє вагу вашого тіла, коли ви сідаєте на нього чи лежите. Ламелі для ліжок можуть бути різними: зі спинкою, з узголів'ям, з оббивкою та з чохлом, а за формою бувають прямі та вигнуті.

photo

Стрижка газона - важное и ответственное мероприятие

Чтобы газон имел превосходный вид – за ним надо ухаживать. Неотъемлемой составляющей ухода является стрижка газона, причём это самый длительный и ответственный процесс. Об этом вам скажет любой хозяин участка.

photo

Особливості робочого взуття

Для будівельних робіт, на підприємстві, у медичних закладах, харчових заводах і ще багато-багато інших сферах працівники вдягають робоче взуття. Взуття повинно повністю закривати ноги, аби захищати від зовнішніх факторів.

photo

Які бувають види дизайну інтер'єру

Класичний стиль – багатий, Ар-Деко – гламурний, еклектика – це різноманітний стиль, модерн – сучасний, а скандинавський для більшості сучасних людей – найкращий.

photo

Як вибрати садові гойдалки

Якщо ви проживаєте в заміському будинку з присадибною ділянкою або є власником дачі, то обов'язково приділіть увагу благоустрою території. Так і має бути, адже після повсякденних справ хочеться відпочити в комфорті на свіжому повітрі і садові гойдалки чудово для цього підходять!

Сторінка 1 из 616

1
2 3
...
616 next