Всі статті та дописи на сайті

photo

Відеоспостереження в багатоквартирному будинку

Установка в багатоквартирному житловому будинку системи відеоспостереження - процес складний не тільки з технічної точки зору, але і з правової. Буде потрібно дотримати законне право власників квартир на таємницю приватного життя.

photo

Купівля і продаж землі на Prozorro

Влітку в Україні стався дійсно історичний момент - її громадяни отримали можливість повною мірою реалізовувати своє право власності на землі аграрного призначення. Це сталося завдяки скасуванню мораторію на їх продаж.

photo

Рекомендації щодо розміщення розеток у квартирі

Часи, коли чорні або білі скромні розетки маскували меблями, давно пройшли, адже сучасним розеток з різноманітним виконанням кольору і дизайну абсолютно нема чого соромитися. Існує кілька рекомендацій, що стосуються грамотного розміщення вимикачів і розеток у квартирі.

photo

Види арматури: робоча, монтажна, розподільна, поперечна

Робоча арматура сприймає спротив в елементах від основного навантаження конструкції. Товщина та кількість визначається по розрахунках.

photo

Застосування вогнетривкої цегли

Що може бути прекрасніше справжньою баньки, або посиденьок у добротного каміна? Ті, хто не з чуток з ними знайом, скаже, що лазня і камін повинні бути побудовані з добротного матеріалу, а саме з вогнетривкої цегли.

photo

Заробіток на оренді: огляд країн по прибутковості

У нерухомість інших країн можна вкладати, як для швидкого заробітку, такого як подобова оренда житла, або ж заради вигідного капіталовкладення.

photo

Посадка дерев. Коли і як садити дерева та кущі в саду

Бажаєте посадити дерева на своїй ділянці? Любителю важко дізнатися способи правильної посадки дерев і чагарників. Деякі садівники вважають, що для цього найкраще підійде рання осінь, інші настійно рекомендують весняні місяці

photo

Рольставні на вікна

Що таке рольставні та для чого вони потрібні, область застосування рольставней.

photo

Варіанти оформлення території та архітектури

Про вибір матеріалів при проведенні ландшафтних робіт по прикрасі простору навколо комерційних будівель і житлових будинків.

photo

Дизайн кухні

Зазвичай, в плануванні стандартної квартири функцію їдальні виконує кухня. Плануючи ремонт квартири в цілому, ремонт кухні слід віднести до окремої статті витрат.

Сторінка 1 з 17

1
2 3
...
17 next