Всі статті та дописи на сайті

fotoЦементно-піщана і бітумна черепиця

Цементно-піщана черепиця - сучасний покрівельний матеріал, що складається з цементу, кварцового піску і спеціальних пігментів, в основі яких знаходиться оксид заліза.

fotoІсторія походження штукатурно-кладочних сумішей

При будівництві або ремонті вам напевно знадобляться штукатурно-кладочні суміші. Що це таке, де застосовується та історія походження штукатурно-кладочних сумішей - прочитайте в даній статті.

fotoПереваги алмазного буріння

Якщо ви хочете прикріпити полицю або картину, то просвердлити отвори можна за допомогою перфоратора. Але бувають ситуації, коли перфоратора виявляється недостатньо ...

fotoПроектування електричних мереж великих об’єктів

Проектування електропостачання для житлових комплексів, підприємств суттєво зекономить ваш час та кошти у майбутньому та дасть впевненість у безперебійній роботі електромереж. Електропроект та енергоуадит будівель.

fotoВибір і установка дверей

При облаштуванні квартири необхідно обміркувати будь-які деталі. Що варто врахувати при виборі дверей? Вони повинні вам подобатися своїм зовнішнім виглядом і бути надійними в експлуатації.

fotoПринцип крапельного зрошення з септика індивідуального будинку

Принцип крапельного зрошення має на увазі, що всі тверді складові стоків осідають на дні септика. В той самий час всі рідкі складові йдуть з нього по трубах, кількість і довжину труб потрібно визначити самому виходячи зі ступеня завантаженості системи крапельного зрошення.

fotoПрофесійне будівництво котеджів під ключ

Багатьом відомо, що окремий будинок або котедж ніколи не зможе зрівнятися зі звичайною квартирою. Все більше людей вважають за краще завестися будиночком, нехай маленьким, але своїм. У зв'язку з цим активно розвивається ринок будівництва, зокрема, будівництво котеджів під ключ.

fotoБетон від виробника в Києві

Про властивості і областях застосування бетону. На які параметри варто звернути увагу при покупці виробів з бетону, в чому відмінність видів цього будівельного матеріалу за призначенням.

fotoБітумна черепиця IKO

Тут розказано чим відрізняється бітумна черепиця IKO від аналогів інших виробників. За рахунок чого вона найкраще показує себе в застосуванні?

fotoБудуємо дах і меблі, все своїми руками

Будуємо все своїми руками, як зробити самому комод, встановити дах і т.п. Корисні поради, які стануть в нагоді всім, хто вирішив самостійно проводити різні будівельні роботи.

Сторінка 1

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна Остання (14)