neagent

Всі статті та дописи на сайті

foto Як зберегти тепло в будинку

Застосування багатошарових будівельних матеріалів в сучасному будівництві дозволяють вирішувати питання утеплення будівель ще в процесі їх зведення, що дозволяє істотно економити на будівельних матеріалах і вартості майбутнього опалення.

foto Освітлення ванної кімнати: що треба знати

Освітлення відіграє важливу роль у будь-якому приміщенні, тим паче у ванній кімнаті. Саме тут ми проводимо необхідні гігієнічні процедури. Догляд за собою буде набагато якіснішим, якщо освітлення ванної кімнати є правильним.

foto Мінвата як матеріал для утеплення даху

В процесі будівництва одним з найвагоміших етапів є утеплення дому. Розпочинаються роботи по утепленню з даху. Найчастіше використовують такий матеріал як мінвата, поширена в будівництві через високу стійкість до значного коливання температур.

foto Для чого потрібно відеоспостереження

На сьогоднішній день високі технології дають можливість створити високоякісну систему відеоспостереження. Відеоспостереження це дуже хороша охоронна система. Її можна використовувати як самостійну систему або як частину комплексної охоронної системи.

foto Вентиляційне обладнання

Кожна будівля повинна мати систему вентиляції, оскільки приплив чистого повітря грає немаловажну роль у житті людини. Вченими було доведено, що неправильний повітрообмін негативно впливає не тільки на психологічний стан і працездатність людини, але і на його здоров'я.

foto Інвертор напруги з чистою синусоїдою, чи варто переплачувати?

Типи інверторів напруги 12 220, які є на ринку України. Інвертори з чистою синусоїдою, переваги і недоліки використання.

foto Як підібрати твердопаливний котел?

Як вибрати твердопаливний котел? Для вибору потужності твердопаливного котла, насамперед, потрібно враховувати площу опалюваних приміщень.

foto Історичний розвиток міжнаціональних бізнесових структур

З прадавніх часів між державами велися економічні взаємовідносини, тобто відповідна торгівля, або обмін товарами на вигідних умовах для суб’єктів підприємницької діяльності і їх державами.

foto Як красиво і недорого облаштувати квартиру

Для облаштування маленької квартири Вам скоріше за все треба буде придбати шафу-купе або сучасну невелику стінку, диван, що розкладається, а також меблі для кухні. Як красиво і недорого облаштувати квартиру, та де вибрати меблі для дому.

foto Меблі в магазинах «Брістоль» у Львові

Розповідь піде про неперевершений вибір, різноманіття дизайнів меблів в магазинах «Брістоль» у місті Львові. Якщо хочете якісні та гарні меблі , то допоможе магазин «Брістоль».

Сторінка 1

1 2 3 4 5 6 Наступна Остання (6)