Статті про садової техніки

photo

Садова техніка в Житомирі та Бердичеві

Для власників садиб є чудові помічники, а саме садова техніка. Виробники обладнання подбали спеціально сконструювали чудову техніку, що полегшує тяжкий труд.

photo

Мотоблок та універсальність його застосування

Мотоблок – це малогабаритний трактор, що відрізняється від самого трактора своєю компактністю та функціями для обробки ґрунту, скошування трави, очищення снігу, оранки...

photo

Сучасні способи захисту присадибної ділянки

Результати роботи на присадибній ділянці залежать від багатьох факторів, одним з яких є захист рослин від шкідників: комах і тварин, дрібних і великих. Сучасні способи захисту присадибної ділянки від кротів.

photo

Використання мотоблоків

Мотоблок - це різновид малогабаритного трактора, незамінний помічник у сільському господарстві. Раніше для позначення для нього використовувалися терміни «пішохідний трактор» або «одноосий трактор». Відрізняються вони універсальністю, що дозволяє виконувати на полях різні види робіт.

photo

Як обрати електрокосу?

Перш ніж вибрати модель приладу варто порівняти конструктивні та функціональні характеристики електрокоси, щоб не заплатити за відомий бренд набагато дорожче.

photo

Переваги мотоблоків Кентавр

Мотоблоки Кентавр (Kentavr) виробництва Китай є абсолютним аналогом мотоблоків "Зірка". Головна відмінність (воно ж - основна перевага) - приємна ціна, що дозволяє купити його широкому прошарку населення. Проблем із запасними частинами до даних мотоблоків на сьогоднішній день не існує.

photo

Техника для дачи – мотоблоки, бензокосы

В чём преимущества такой техники для дачных участков как мотоблоки, мотокультиваторы, бензокосы и электрокосы. Почему выгодно приобретать подобное оборудование.

photo

Автоматический полив - помощь в выборе и монтаж

Для экономии сил, времени, нервов, ухаживая за своим огородом, садом на дачном участке, - придумали автоматический полив. Это позволило орошать деревья, кустарники, цветники и грядки без непосредственного принятия участия в кропотливом процессе — человека.

photo

Навесное и прицепное оборудование для мотоблоков

БОЛЬШИЕ скидки! На все навесное оборудование для мотоблоков. Покупка прицепного и навесного оборудования к мотоблокам освобождает земледельцев от покупки множества различной техники.

photo

Качественная садовая техника

С помощью хорошего садового инструмента можно выполнять работы любой сложности. Садовая техника SOLO и STIGA - немецкая и шведская гарантия качества всей выпускаемой продукции.

Сторінка 1 з 5

1
2 3
...
5 next