Статті про сантехніку

photo

Дизайн маленької ванної кімнати – корисні поради від спеціалістів

Вирішувати пролблему обмеженості простору радикально, руйнуючи стіни та виконуючи перепланування, зможе не кожний. Та і узаконити такі дії може бути проблемно. Тому дизайнери використовують інші підходи.

photo

Як вибрати кухонну мийку

При нинішньому розмаїтті асортименту пропонованої продукції, купити мийку для кухні не проблема. Складніше її вибрати. Перш за все, варто врахувати розмір і стиль оформлення вашої кухні.

photo

Надійна сантехніка у вашому домі

Для того, що б створити найбільш міцні ванни, душові кабінки, раковини, і інше, сучасні виробники використовують безліч першокласної техніки і матеріалів, яка дозволяє не тільки продовжити термін життя вашої сантехніки, а й істотно поліпшити якість її використання.

photo

Як обрати ідеальну ванну

Від функціонального мінімалізму до майже немислимої розкоші, сучасні ванни пропонують надзвичайно великий діапазон стилів, особливостей, розмірів та матеріалів. То ж як орієнтуватися у такому розмаїтому вибору та знайти ідеальну ванну?

photo

Принцип крапельного зрошення з септика індивідуального будинку

Принцип крапельного зрошення має на увазі, що всі тверді складові стоків осідають на дні септика. В той самий час всі рідкі складові йдуть з нього по трубах, кількість і довжину труб потрібно визначити самому виходячи зі ступеня завантаженості системи крапельного зрошення.

photo

Дачный септик «Танк»

Дачный септик российского производства и его параметры для использования в суровом климате. Стоит ли покупать такие установки?

photo

Уют, настроение, смеситель Damixa

Ванная и кухня – те места, куда мы стремимся каждое утро. Там зарождаются уют и хорошее настроение.

photo

Чистая вода для вашего дома

Городские жители и обитатели загородных домов вынуждены применять очистку воды перед её использованием. Как не переплачивать при этом.

photo

Сантехника бывает разной

Пожалуй, наиболее важным и популярным элементом являются водонагреватели. Их выбор поражает любого человека, решившего создать автономное отопление в собственном доме.

photo

Классификация сантехники

Всю сантехнику принято делить на две большие категории: бытовая и инженерная сантехника. Подробнее о классификации сантехники читайте здесь.

Сторінка 1 з 22

1
2 3
...
22 next