Строительные материалы, статьи

photo

Кафельная плитка: какую выбрать?

Кахель (від німецької «кахлі») так називають керамічні плитки вкриті глазур'ю. Вони мають дивовижні властивості. Міцність цього облицювального матеріалу в 10-20 вище, ніж у залізобетону.

photo

Деревянный брус и фальш брус - в чем разница?

Нередко встречаются похожие, на первый взгляд мало чем отличающиеся между собой материалы, например, деревянный брус и фальш-брус. Какому из них отдать предпочтение? Чем они отличаются друг от друга?

photo

Як вибрати паркет?

Досить давно відомо таке покриття для підлоги, як паркет, яке все ще утримує перше місце на ринку покриттів, і здавати його зовсім не збирається.

photo

Гідроізоляція рідкої гуми покрівлі (даху), антикорозійне покриття, пароізоляція стін

Ще зовсім недавно було, здавалося б, нездійсненною мрією будь-якого будівельника таке гідроізоляційне покриття, яке легко наносилося на будь-які поверхні з кутами, нерівностями, складним рельєфом, щоб це покриття не мало швів і при цьому міцно трималося.

photo

Основні етапи укладання паркетної дошки

Перш ніж постелити паркет у своїй квартирі або будинку, необхідно підібрати паркетну дошку, потім здійснити підготовку підлоги перед укладенням, для чого застосовується фанера вологостійка для забезпечення сухої, рівної і твердої поверхні.

photo

Продаж та доставка бетону

Неможливо навіть і уявити собі будівельний процес, в якому б не був залучений легендарний за міцністю будівельний матеріал, що прекрасно зарекомендував себе - бетон.

photo

Пінополіуретан (ППУ) як теплоізоляційний та гідроізоляційний матеріал

Покриття з пінополіуретану довговічні: вони не руйнуються від сезонних перепадів температури, не схильні до гниття, на них не впливають атмосферні опади та агресивна промислова атмосфера.

photo

Керамические блоки: их особенности и достоинства

Новое - это хорошо забытое старое, что в очередной раз подтверждается на примере керамических блоков. Ведь именно глина является одним из самых древних строительных материалов, которая предавала прочность стенам, а также являлась хорошим теплоизолирующим материалом.

photo

Профильная труба — свойства и применение

Главным свойством можно выделить универсальность профильных труб. Данный вид металлопроката широко применяется в различных сферах строительства и отделки помещений.

photo

Покрытия для кровли

Крыша. Без нее невозможно получить прочное, функциональное и безопасное хозяйственное здание. Её отделка должна производиться с применением современных материалов, которые при этом будут отличаться устойчивостью к всевозможным погодным условиям и многому другому.

Страница 1 из 107

1
2 3
...
107 next