Будівельні матеріали, статті

photo

Використання пластикових відер у хімічній промисловості

Хімія оточує нас кожного дня. Під час її творення використовується не тільки скляний та металевий хімічний посуд, а й пластикові відра. Виробник може виготовити їх досить швидко, тому вони знаходять використання у масовому виробництві. Яке застосування вони знаходять у хімічній промисловості?

photo

Які матеріали обрати: сучасні рішення від професіоналів

Асортимент крупних будівельних супермаркетів — зазвичай включає десятки найменувань різних матеріалів. Обрати серед цього розмаїття іноді буває не надто просто — саме тому варто дослухатися до порад експертів. Але й самостійне вивчення інформації зайвим не буде.

photo

Дерев'яні вікна, ремонт дерев'яних вікон

Про переваги дерев'яних вікон і фасадів перед металопластиковими вікнами. Про поєднання дерев'яних вікон із загальним оформленням інтер'єру житла ...

photo

Сотовий полікарбонат - як розрізнити підробки та оригінал

Останнім часом з'явилося дуже багато не якісного стільникового полікарбонату. Причини цього цілком очевидні: максимально знизити вартість листа, конкурентна боротьба виробників і продавців.

photo

Прес фітинги для труб

Саме уразливе місце трубопроводу - це стики між трубами. Існує безліч різних видів труб і способів з'єднання. Однак самий надійним і популярним серед споживачів став метод з'єднання за допомогою такої конструкції як прес фітинги. Прес фітінг - це своєрідний перехідник.

photo

Бітумна мастика для гідроізоляції

Для захисту трубопроводів, дерев'яних, металевих, бетонних та інших конструкцій від корозії, а також для забезпечення гідроізоляції фасадів і покрівель у сучасному будівництві з успіхом використовується бітумна мастика. Це органічна, нерозчинна, смолоподібна в’язка речовина, яка вважається одним з н

photo

Гіпсова ліпнина від компанії "VIP-STILE"

Компанія "VIP-STILE" пропонує: -Вироби з гіпсу за вигідною ціною. Ми пропонуємо більше 2000 серійних елементів ліпного декору. Зорієнтуватися у величезному асортименті вам допоможуть консультанти: підберуть відповідні зразки в залах нашої майстерні...

photo

Бетон від виробника в Києві

Про властивості і областях застосування бетону. На які параметри варто звернути увагу при покупці виробів з бетону, в чому відмінність видів цього будівельного матеріалу за призначенням.

photo

Сайдинг Royal Canada

Сьогодні сайдинг стає все більш розповсюдженим та популярним матеріалом обкладки стін різноманітних будівель, таких як заміські будинки, різноманітні будівлі промислового призначення. Висока популярність даного матеріала викликана в першу чергу його хорошими характеристиками.

photo

Пристрій, ремонт і монтаж традиційної плоскої покрівлі

Ви, як майбутній домовласник повинні пам'ятати, що для того, щоб змонтувати плоску покрівлю, потрібно в правильно підібрати професійних будівельників і хороше конструкторське рішення, а не тільки якісні матеріали для монтажу покрівлі.

Сторінка 1 з 108

1
2 3
...
108 next