Будівництво та ремонт, статті

photo

Теплові насоси для нагріву води в басейнах

В нашій короткій статті оглянемо використання теплових насосів для підігріву води у басейнах заміських будівель.

photo

Чому вибирають двері та вікна з металевим каркасом?

Двері і вікна Viknar'off – дизайн, який, ймовірно, приходить на розум, коли ви думаєте про промислове скління – відомі і зроблені зі сталі. Металеві двері та вікна також можуть бути виготовлені з алюмінію. Цей метал міцний і легкий, і створить каркас без насипів.

photo

Індивідуальне або типове проектування будинків?

Готові будівлі зручно купувати, тому що ви відразу отримуєте будинок, в якому можна жити. Однак в цьому випадку проблематично щось змінити. Набагато краще створити «з нуля» ідеальне житло, ніж перебудовувати те, що було створене кимось іншим.

photo

Система електронного документообігу для вашого бізнесу

Сьогодні 100% документів в офісі створюють в електронному вигляді, але до сих пір понад 80% з них роздруковуються (для ознайомлення, подальшого узгодження, запуску в роботу). Хіба може такий підхід бути ефективним?

photo

Будуємо дах і меблі, все своїми руками

Будуємо все своїми руками, як зробити самому комод, встановити дах і т.п. Корисні поради, які стануть в нагоді всім, хто вирішив самостійно проводити різні будівельні роботи.

photo

Натяжні стелі - а чи є альтернатива?

Ви робите ремонт, і ось настала черга вашої стелі. Так який же спосіб її обробки найпростіший, доступний, ефективний? Штукатурка, гіпсокартон, чи може натяжна стеля? Натяжні стелі - а чи є гідна альтернатива?

photo

Твердопаливні котли. Новітні технології опалення.

Наближається зима і обовязково потрібно подумати про те, щоб у будинку навіть у найлютіші морози було тепло. Особливо, це стосується тих, хто живе не в місті і не має підключення до централізованого опалення.

photo

Ремонт і душевна рівновага

Капітальний ремонт в улюбленій квартирі процес не тільки довгий, дорогий і складний, але також витратний в психологічному плані. До нього треба серйозно підготуватися, розпланувати дії задовго до його початку, і усвідомлювати, що тривалий час доведеться задовольнятися обмеженим комфортом свого житла

photo

Різноманітність котлів і пальників

Ринок пропонує велику різноманітність котлів і пальників від вітчизняних і іноземних фірм. Як не розгубитися в цьому розмаїтті пропозицій, на що варто звернути увагу роблячи свій вибір.

photo

Сучасні методи очищення стічних вод

Ми постійно чуємо про погіршення екологічної ситуації на планеті, тому маємо ще більш ретельно дбати про збереження чистоти довкілля. Розглянемо детальніше проблему очищення води.

Сторінка 1 з 129

1
2 3
...
129 next