Строительное оборудование, статьи

photo

Як змінити стелю

При ремонті ми досить часто забуваємо про не менш важливу частину інтер'єру, таку як стеля. Більшість із нас раз на кілька років просто фарбує його білою фарбою.

photo

Ремонт наливної підлоги

Монолітні чи безшовні підлоги набагато довговічніші й простіші в установці, ніж, наприклад, дерев'яні, при укладанні яких використовується щебінь та дерев'яний каркас.

photo

Розміри пластикових панелей із ПВХ

Цей будівельний матеріал тільки недавно почав використовуватися у зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних роботах. Його виготовляють із полівінілхлориду, використовуючи традиційний метод екструзії.

photo

Виробництво азбестоцементних труб та застосування, характеристики

Природний мінерал, відомий як гідросилікат магнію, який залежно від структури та домішок утворює різновиди, серед яких амфіболові азбести, хризотилові азбести або білі.

photo

Фарба силоксанова - сучасне покриття для фасадів будівель

Силоксанові фарби є найсучаснішими фарбами для фарбування фасадів будівель, вони поєднують у собі всі найкращі властивості силікатних та акрилових фарб.

photo

Клеєний брус у будівництві дерев'яних будинків

Сучасні будинки з дерева безпечні та екологічні. Клеєний брус не дарма широко використовується при зведенні заміських будинків, він створює швидкий та природний вологообмін.

photo

Підлогові покриття - їх типи та переваги

Якщо власник житла витратив багато зусиль і часу, щоб укласти нові гарні підлоги, то він намагатиметься вберегти їх від пошкоджень або просто покращити їх зовнішній вигляд.

photo

Плитка для облицювання ванної кімнати

Керамічна плитка в основному використовується для обробки стін. Плитка кахельна вологостійка, дуже зносостійка, довговічна і є екологічно чистим матеріалом.

Страница 1 из 17

1
2 3
...
17 next