Будівельне обладнання, статті

photo

Садова та будівельна техніка Хускварна

Husqvarna Group є найбільшим у світі виробником будівельної техніки та інструментів для роботи у саду та лісу, включаючи садові трактори, газонокосилки-роботи, тримери та бензопили.

photo

Плитка для облицювання ванної кімнати

Керамічна плитка в основному використовується для обробки стін. Плитка кахельна вологостійка, дуже зносостійка, довговічна і є екологічно чистим матеріалом.

photo

Підлогові покриття - їх типи та переваги

Якщо власник житла витратив багато зусиль і часу, щоб укласти нові гарні підлоги, то він намагатиметься вберегти їх від пошкоджень або просто покращити їх зовнішній вигляд.

photo

Клеєний брус у будівництві дерев'яних будинків

Сучасні будинки з дерева безпечні та екологічні. Клеєний брус не дарма широко використовується при зведенні заміських будинків, він створює швидкий та природний вологообмін.

photo

Фарба силоксанова - сучасне покриття для фасадів будівель

Силоксанові фарби є найсучаснішими фарбами для фарбування фасадів будівель, вони поєднують у собі всі найкращі властивості силікатних та акрилових фарб.

photo

Виробництво азбестоцементних труб та застосування, характеристики

Природний мінерал, відомий як гідросилікат магнію, який залежно від структури та домішок утворює різновиди, серед яких амфіболові азбести, хризотилові азбести або білі.

photo

Розміри пластикових панелей із ПВХ

Цей будівельний матеріал тільки недавно почав використовуватися у зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних роботах. Його виготовляють із полівінілхлориду, використовуючи традиційний метод екструзії.

photo

Ремонт наливної підлоги

Монолітні чи безшовні підлоги набагато довговічніші й простіші в установці, ніж, наприклад, дерев'яні, при укладанні яких використовується щебінь та дерев'яний каркас.

Сторінка 1 з 17

1
2 3
...
17 next